Systemy szynowe jednofazowe

Systemy szynowe jednofazowe

Oświetlenie szynoprzewodowe sprawdza się przy rozjaśnianiu nie tylko pomieszczeń usługowych, ale także wnętrz mieszkalnych. Wystarczy tylko postawić na produkty najwyższej jakości, składające się ze sprawdzonych komponentów.
Można choćby zdecydować się na systemy jednofazowe, pochodzące od renomowanych dostawców. Wszystkie produkty da się znaleźć w odpowiednich kategoriach w naszym sklepie LightPlus.

Znaleziono 470 produktów.

Pokazano 1-32 of 470 produktów

Szyny jednofazowe – jak działa system oświetleniowy?


Systemy szynowe występują w dwóch wariantach. Jednym z nich są szynoprzewody jednofazowe. Dotyczy to kwestii instalacji elektrycznej – w tym przypadku prąd przepływa dwoma przewodami w szynie, do którego podpięte są wszystkie lampy. Oznacza to, że po naciśnięciu włącznika uruchamiają się wszystkie źródła światła. Inaczej jest w przypadku systemów trójfazowych, w których da się rozdzielić grupy opraw, by zyskać jeszcze większy komfort – zwłaszcza w przypadku dużych zespołów oświetleniowych.


Jednofazowe szyny oświetleniowe – elementy oświetlenia szynowego


Dobry system szynoprzewody (szynoprzewody 1-fazowe) składają się z różnych akcesoriów, które zapewniają dobre warunki oświetleniowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie można znaleźć wszystkie potrzebne, kompatybilne elementy. Składają się na niego produkty typowo techniczne, jak:
    • szyny (o różnej długości),
    • zaślepki,
    • łączniki (łatwość łączenia i tworzenia układu zestawu szynowego pod dowolnym kątem),
    • zasilacze.
Szynoprzewód pozwala na niemal dowolne rozmieszczenie ich względem siebie, a niektóre oprawy zapewniają też regulację kąta padania światła. Na stronie występują w różnych wariantach, dzięki czemu da się połączyć je w niemal dowolnej konfiguracji. Wszystkie elementy da się znaleźć w neutralnych wariantach barwnych (kolorze czarnym lub kolorze białym), co ułatwia stworzenie spójnego wizualnie systemu oświetleniowego.
Należy jeszcze połączyć z jednofazowym zestawem szynowym lampy wiszące, sufitowe lub reflektory. Występują w wielu wariantach i sprawdzają się w większości domowych wnętrz – tych minimalistycznych, skandynawskich, nowoczesnych, klasycznych i glamour. Są dostępne do zakupu z całym zestawem lub do kupienia oddzielnie, by odmienić wygląd swojego oświetlenia.

Szynoprzewody jednofazowe a energooszczędne oświetlenie domowe LED


Szynoprzewód jednofazowy stosuje się chętnie z nowoczesnymi źródłami światła LED. Taki rodzaj oświetlenia wyróżnia się wysoką energooszczędnością i dobrą żywotnością, co zapewnia komfort przez długi okres czasu. Co więcej pozwala na zdalne sterowanie warunkami, w ramach choćby rozwiązań typu Smart House. Dzięki temu da się włączać lub wyłączać lampy zdalnie, a także modyfikować kluczowe parametry, jak natężenie i temperatura barwowa światła.


Oświetlenie szynoprzewodowe jednofazowe – oferta LightPlus


Umieszczenie szyn w domowych wnętrzach to rozwiązanie niezmiernie praktyczne. Skorzystanie z takiego typu oświetlenia ułatwia oświetlenie lub doświetlenie pomieszczeń reprezentacyjnych, ale też ciasnych korytarzy i klatek schodowych. Bez trudu da się zastosować szynoprzewody jako oświetlenie główne, strefowe lub dekoracyjne.
W naszym sklepie posiadamy wysokiej jakości szynoprzewody jednofazowe i podobne produkty, idealnie nadające się do zbudowanie systemu oświetleniowego na lata. Obok elementów technicznych zachęcamy też do poznania naszych zróżnicowanych lamp o różnych kształtach – dzięki nim każde wnętrze nabiera klimatu.
Poznaj rozwiązania od LightPlus i ciesz się idealnym oświetleniem w swoim domu, biurze czy lokalu.