Złote lampy wiszące

Lampy wiszące to nie tylko praktyczne źródło światła, ale też stylowa dekoracja, która przyciąga niejedno spojrzenie i stanowi ważny punkt aranżacji. Warto stawiać na efektowne produkty, wyrażające indywidualne upodobania. Może takim rozwiązaniem okażą się lampy wiszące w odcieniu złota?


Spory wybór najwyższej jakości produktów, jak lampa wisząca w odcieniu złota, oferujemy w naszym sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 548 produktów.

Pokazano 1-32 of 548 produktów

Lampy wiszące złote – czyste złoto czy mix kolorów?

Lampa wisząca w odcieniu złota to marzenie wielu osób. Stanowi rozwiązanie praktyczne i dekoracyjne równocześnie. Przyciąga spojrzenia, dopełnia aranżację i sprawia, że możemy swobodnie korzystać z wnętrza.
Tak naprawdę jednak nasze złote lampy potrafią przyjmować mocno zróżnicowane formy. Posiadamy bowiem modele jednolite kolorystycznie, czyli w całości utrzymane w odcieniu połyskującego złota. Są bardzo efektowne i ozdobne. Oprócz nich jednak pojawia się szeroki wachlarz modnych opraw, które łączą złote detale z innymi barwami. Szczególnie popularne jest zestawienie złota z czernią, choć nie stroni się też od bieli, a nawet łączy się złoto z butelkową zielenią czy śliwkowym fioletem.

Złote oświetlenie wiszące – do jakich wnętrz je wprowadzić?

Lampa wisząca w odcieniu złota to najczęściej bardzo dekoracyjna oprawa – bez względu na to, czy mówimy o małym produkcie z jednym źródłem światła, czy o rozbudowanym żyrandolu. Warto wprowadzać je zwłaszcza do pomieszczeń reprezentacyjno-rekreacyjnych. Okazałe modele trafiają na przykład nad zestaw mebli wypoczynkowych w salonie, stół w jadalni. Mniejsze posłużą do oświetlenia wyspy kuchennej lub nawet łazienki (jeśli wybierze się wariant o wysokim współczynniku ochrony IP).
W jakich aranżacjach zastosować złoto? Ściśle wiąże się ono z przestrzeniami w stylu glamour, w których zestawia się takie ozdobne oprawy z prostym i syntetycznym designem w stonowanych, neutralnych kolorach. Tak naprawdę jednak geometryczne, proste lampy wzbogacą nowoczesne wnętrza, a warianty minimalistyczne czarno-złote przydadzą się w pomieszczeniach w stylu industrialnych.

Złote lampy wiszące z nowoczesnymi źródłami światła

Nawet najlepsza lampa w klasycznym lub nowoczesnym stylu wymaga tego, by zastosować dobre źródło światła. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza produkty LED (zintegrowane lub wymienne). Tak uzyskuje się mniejsze zużycie energii i dłuższy czas użytkowania.
Warto dopasować produkty o odpowiednich parametrach lub postawić na rozwiązania dające szansę na regulację natężenia lub temperatury barwowej, również w wersji zdalnej (za pośrednictwem pilota lub aplikacji).

Lampa wisząca w odcieniu złota – modne i solidne produkty od LightPlus

Wiszące lampy w złotym kolorze to doskonały wybór do wielu wnętrz nie tylko w duchu glamour. Warto stawiać na produkty wysokiej jakości, dostępne w naszej ofercie – dzięki temu zyskuje się idealne oświetlenie na długie lata.