Lampy najazdowe

Oświetlenie zewnętrzne może pełnić rozmaite funkcje. Dlatego nowoczesne oprawy wyróżniają się dobrymi parametrami technicznymi i ciekawym designem, by sprostać wysokim oczekiwaniom użytkowników. Do chętnie wybieranych rozwiązań oświetleniowych zaliczają się choćby oprawy do oświetlenia podjazdu.


Zróżnicowane lampy zewnętrzne (wyposażone w czujniki ruchu), w tym lampy stojące i oprawy najazdowe LED, można znaleźć w naszym sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 20 produktów.

Pokazano 1-20 of 20 produktów

Oświetlenie podjazdu, oświetlenie ścieżki w ogrodzie – lampy najazdowe w przydomowym terenie, oświetlenie kostki brukowej


W ogrodach stosuje się wiele typów opraw oświetleniowych, w tym latarenki, słupki oświetleniowe, kinkiety elewacyjne. Do chętnie wybieranych rozwiązań zaliczają się też oprawy najazdowe. Do czego się ich używa? Jak sama nazwa wskazuje, są to produkty montowane w powierzchni gruntu, a zwłaszcza w asfalcie, kostce brukowej, żwirze. Takie dyskretne oświetlenie zwiększa bezpieczeństwo domu i użytkowników przestrzeni, pełni też funkcję dekoracyjną, budując klimat i dopełniając architekturę.
Stosuje się je najchętniej do doświetlania głównych ciągów komunikacyjnych, na przykład by oświetlić podjazd do garażu od bramy wjazdowej czy ścieżki od bramki do drzwi wejściowych. Chętnie montuje się je w alejkach między kwiatami, do rozświetlenia małej architektury. To też odpowiednie oświetlenie garażu – wokół niego i w jego wnętrzu, wyróżniające się duża wytrzymałością.
Do oświetlenia wjazdu do garażu najlepiej sprawdzą się minimalistyczna lampa najazdowa LED o typowo technicznym wyglądzie, wykonana z trwałych materiałów (zwłaszcza metalu i tworzywa sztucznego), umieszczana w gruncie. Czasami przybiera ona bardziej designerskie formy – wówczas pojawia się choćby świecąca kostka brukowa LED.


Lampy LED jako oświetlenie wjazdu do garażu – najważniejsze parametry techniczne


Lampy najazdowe LED to rozwiązanie pozwalające na dużą oszczędność energii. Produkty wykonane w technologii LED są także bardziej żywotne niż klasyczne żarówki. Można zdecydować się na standardowe źródło światła (o dowolnym natężeniu i temperaturze barwowej) lub zamontować lampy dające możliwość ściemniania. Nowoczesne oprawy są odporne na warunki atmosferyczne, mają wysoki współczynnik ochrony IP oraz są wykonane z trwałych materiałów, np. stali szlachetnej, tworzywa sztucznego, szkła.
Dobrym wyborem są modele z czujnikiem zmierzchu (uruchamiają się, gdy natężenie światła spada poniżej określonego poziomu) bądź z czujnikiem ruchu, włączające się za każdym razem, gdy wykryją ruch. Tego typu oświetlenie poprawia komfort i bezpieczeństwo przebywania poza domem nie tylko w ciągu dnia, ale również w godzinach nocnych.


Nowoczesne oświetlenie najazdowe od LightPlus


Praktyczne lampki najazdowe, wysokiej jakości, wyposażone w czujnik ruchu, lub efektowna, podświetlana kostka brukowa (LED oświetlenie) to sposób na pięknie oświetlony ogród i podwórko. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie produkty, których potrzebujesz, by uzyskać dużą ilość światła w przydomowym terenie. Gwarantujemy wygodę użytkowania i stylowe dopełnienie każdej przestrzeni.