Żyrandole drewniane

Efektowne żyrandole stanowią ważny element systemu oświetlenia. Stosuje się je w domach prywatnych, lokalach usługowych czy biurach. Nie tylko zapewniają optymalne warunki świetlne, ale też zdobią wnętrze – jak choćby efektowne żyrandole drewniane.
Szeroki wybór modnych lamp wiszących wykonanych z drewna można znaleźć również w naszym sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 137 produktów.

Pokazano 1-32 of 137 produktów

Żyrandol drewniany – materiały i wzornictwo

Wiszące lampy produkuje się z rozmaitych materiałów. Wiele popularnych obecnie nurtów wnętrzarskich coraz częściej stawia na modele wykonane przede wszystkim z naturalnych materiałów. Zalicza się do nich zwłaszcza niezmiernie praktyczne drewno. Wytwarza się z niego wszystkie części konstrukcji lub tworzy pojedynczy element dekoracyjny. Bywa ono utrzymane w naturalnym kolorze (z widocznymi słojami i innymi niedoskonałościami) lub lakierowane na wybrany kolor. Zdarza się, że drewno łączy się z innymi surowcami, do najpopularniejszych zaliczają się zwłaszcza metal, szkło czy tworzywa sztuczne.
Drewniane lampy wiszące mogą przybierać różne formy. Pojawiają się konstrukcje bardzo proste i geometryczne. Można również znaleźć bardziej rozbudowane i dekoracyjne modele. Każdy z nich da się odszukać w naszej bogatej ofercie.

Lampy wiszące drewniane – gdzie je wykorzystać?

Wiszące lampy wykonane z drewna da się wprowadzić niemal do każdego pomieszczenia. Stosuje się je przede wszystkim jako oświetlenie główne i strefowe. Największe modele wprowadza się do przestronnych wnętrz reprezentacyjnych – pojawiają się nad zestawem mebli wypoczynkowych w salonie, stołem w jadalni czy łóżkiem w sypialni. Nieco mniejsze mogą się znaleźć w innych częściach domu – nad wyspą kuchenną, w przedpokoju, a nawet w pokoju dziecięcym czy na korytarzu.
Drobne modele przydają się jako oświetlenie punktowe ozdobne bądź zadaniowe – niekiedy montuje się je nawet jako lampki nocne lub oświetlenie lustra w łazience (modele o wysokim współczynniku IP).

Modne żyrandole drewniane klasyczne i nowoczesne do każdego wnętrza

Drewno zalicza się do popularnych materiałów, z których chętnie produkuje się oprawy oświetleniowe. Wpisują się one w niejedną modną obecnie aranżację. Bez większego trudu da się znaleźć wiele modeli o dekoracyjnych formach, wpisujących się w tradycyjne wnętrza. Styl klasyczny to jednak nie jedyna opcja. Zwolennicy minimalistycznego designu mogą zdecydować się na szeroki wachlarz prostych lamp – geometrycznych, opartych na kontrastach barw (naturalne drewno, biel lub czerń metalu). Takie produkty świetnie wpisują się w założenia nurtu skandynawskiego, boho czy industrialnego.

Żyrandol drewniany – modne i praktyczne lampy od LightPlus

Efektowne lampy wiszące drewniane nadają się do użycia w każdym pomieszczeniu. W naszym sklepie LightPlus posiadamy bogatą ofertę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy nasz żyrandol drewniany to produkt najwyższej jakości, wykonany z dbałością o detale, współpracujący z energooszczędnymi źródłami światła, pochodzący od renomowanych wytwórców. Jeśli zatem chcesz znaleźć idealną oprawę do swojego domu lub biura, serdecznie zapraszamy do poznania naszych rozwiązań.