Lampy zewnętrzne wpuszczane

Istnieje wiele sposobów na ciekawe i praktyczne oświetlenie elewacji. Jednym z nich jest postawienie na oprawy wpuszczane zewnętrzne, które zapewniają optymalne warunki i pięknie zdobią przydomową przestrzeń.


Jeśli chcesz zbudować praktyczne oświetlenie zewnętrzne najwyższej klasy, koniecznie sprawdź odpowiednie kategorie produktów w naszym sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 130 produktów.

Pokazano 1-32 of 130 produktów

Lampy wpuszczane zewnętrzne – dyskretne oczka wpustowe w różnych odsłonach na elewacji budynku


Produkty wpuszczane zewnętrzne to jedne z najchętniej wybieranych rozwiązań oświetleniowych do zbudowania systemu oświetlenia na elewację. Dlaczego? Są niewielkie i nie zajmują cennego miejsca, zapewniając dobry poziom doświetlenia budynku i przestrzeni wokół niego (np. ścieżek, balkonów, tarasów, ganków przed wejściem). Wpisują się w większość modnych obecnie aranżacji, a od liczby zastosowanych opraw zależy finalny efekt oświetleniowy.
Niewielkie lampy wpuszczane zewnętrzne, użyte pojedynczo, dają delikatne światło (poziom zależy od zastosowanych źródeł światła). Takie oświetlenie ma najczęściej charakter uzupełniający i ozdobny. Większy zespół lamp to natomiast sposób na bezpieczne przemieszczanie się lub relaks w ogrodzie. Zewnętrzne oprawy wpuszczane pozwalają na to, by przestrzeń była odpowiednio chroniona – ułatwiają zauważenie nieproszonych gości oraz niejednokrotnie odstraszają potencjalnych złodziei.


Zewnętrzne lampy wpuszczane – czym powinno się wyróżniać odpowiednie oświetlenie na zewnątrz domu?


Oprawy oświetleniowe wpuszczane montuje się najczęściej na ścianach, w podbitce dachowej, na stopniach zewnętrznych klatek schodowych. Zazwyczaj są to przestrzenie nieosłonięte i narażone na działanie czynników atmosferycznych, a zwłaszcza zalanie wodą. Dlatego do oświetlenia zewnętrznego trzeba stosować źródła światła, które wyróżnia wysoki stopień ochrony IP, nie niższy niż IP44. Powinny być one wodoszczelne i wykonane z trwałego materiału (szkło, tworzywo sztuczne, aluminium), co zmniejsza ryzyko uszkodzenia lampy.
Dobrym rozwiązaniem jest postawienie na nowoczesne produkty, jak choćby żarówki halogenowe lub źródła światła LED. Odznaczają się wysoką energooszczędnością i dobrą żywotnością. Każdy jest w stanie znaleźć rozwiązania emitujące światło o odpowiednich parametrach (temperatura lub barwa światła). Wiele dostępnych modeli występuje też w wersji z dodatkowymi udogodnieniami, jak ściemniacz, czujniki ruchu. Niektóre pozwalają nawet na zdalne kontrolowanie warunków oświetleniowych.


Modne oświetlenie LED zewnętrzne – jak stworzyć efektowną aranżację?


Oprawy zewnętrzne powinny być nie tylko trwałe i praktyczne, ale też modne. Z ich pomocą przecież dekoruje się elewację budynku, dodając mu nastrojowości wieczorową porą.
W naszej ofercie posiadamy zróżnicowane zewnętrzne oprawy wpuszczane. Można wybrać proste modele minimalistyczne do aranżacji nowoczesnych lub naturalne oprawki skandynawskie. Zwolennicy ogrodów klasycznych i retro mogą natomiast pokusić się o bardziej dekoracyjne warianty, z licznymi ornamentami i zdobieniami.
W tak bogatej ofercie, jaką prezentujemy na stronie LightPlus, na szczęście każdy znajdzie coś dla siebie.

Oprawa wpuszczana zewnętrzna od LightPlus – idealne oświetlenie domu


W LightPlus stawiamy na różnorodne produkty wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych dostawców. Dbamy o atrakcyjne ceny i nieustannie poszerzamy asortyment, by każdy mógł odszukać rozwiązania dla swojego domu i ogrodu.
Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jaka lampa wpuszczana najlepiej sprawdzi się na Twojej elewacji, balkonie lub tarasie.