Kinkiety do przedpokoju

Oświetlenie w przedpokoju powinno być praktyczne, a przy tym budować przytulny klimat, zapraszający do wejścia dalej. Świetnym rozwiązaniem są wygodne kinkiety i inne lampy ścienne, dzięki którym da się zapewnić optymalny poziom światła w każdym pomieszczeniu.


Na naszej stronie LightPlus można znaleźć zróżnicowane kinkiety do przedpokoju, z których pomocą da się modnie i bezpiecznie oświetlić daną przestrzeń, bez względu na jej wielkość, kształt i aranżację.

Znaleziono 1142 produktów.

Pokazano 1-32 of 1142 produktów

Lampy ścienne do przedpokoju – dlaczego warto ich używać?

Dobrze dobrane oświetlenie do przedpokoju powinno zawierać kilka elementów, składających się na oświetlenie ogólne, zadaniowe i dekoracyjne. To bowiem najczęściej od lamp zależy klimat i funkcjonalność tego wnętrza.
Ważną rolę w tej przestrzeni pełnią niejednokrotnie kinkiety. Mogą stanowić oświetlenie uzupełniające dla lamp sufitowych i wiszących, choć w szczególnie małych przedpokojach używa się ich nieraz jako lampy głównej. Z ich pomocą doświetla się strefę lustra oraz buduje przytulność i komfort korzystania z pomieszczenia. Kinkiety nie zajmują cennego miejsca, sprawdzają się zatem w ekstremalnie wąskich przedpokojach, gdzie użycie lampy wiszącej lub stojącej mogłoby się okazać niepraktyczne, utrudniając przemieszczanie się.

Nowoczesne kinkiety do przedpokoju a źródło światła LED

Coraz szersze grono użytkowników wybiera oprawy oświetleniowe, zwracając uwagę nie tylko na walory estetyczne, ale też funkcjonalność danego produktu. Trudno się zatem dziwić, że tak wielką popularnością cieszą się nowoczesne lampy ścienne LED. Mogą to być produkty z wymiennym źródłem światła lub ze zintegrowanym modułem świetlnym. Ich wielką zaletą jest olbrzymia energooszczędność i żywotność, przekraczająca możliwości klasycznych żarówek. W efekcie zyskujemy perfekcyjne oświetlenie wnętrza przy znacznie niższych rachunkach za prąd.
W niektórych modelach pojawia się ponadto dodatkowa funkcja – inteligentne oświetlenie LED może być sterowane zdalnie, za pomocą pilota, aplikacji czy komend głosowych. W ten sposób tworzy się optymalne warunki, zapisuje ulubione ustawienia na przyszłość (sceny świetlne) lub harmonogramy oświetleniowe, by lampy uruchamiały się automatycznie o wybranej porze.

Lampy na ścianę w różnych stylach

Nawet najpraktyczniejsza lampa w przedpokoju, wyposażona w energooszczędne źródło światła, powinna być przyjemna dla oka. Warto zastosować oprawy wpisujące się w całościową aranżację pomieszczenia. W naszej ofercie znajdziesz produkty utrzymane w wielu modnych tendencjach wnętrzarskich.
Kinkiety nowoczesne są proste i geometryczne, świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach klasycznych i minimalistycznych. Lampy ścienne w stylu glamour to natomiast formy z polerowanego chromu i kryształków, choć zdarzają się również kinkiety z masy gipsowej z ciekawymi ornamentami ozdobnymi. Oprawy skandynawskie są proste, często mają konstrukcję drewnianą, a jako osłony źródła światła używa się stonowanych abażurów tekstylnych. Na drugim biegunie są lampy w stylu loftowym – techniczne, surowe, wykonane z metalu, często bez osłon, zastąpionych dekoracyjnymi żarówkami LED.

Odpowiednie oświetlenie do każdego przedpokoju – lampy od LightPlus

Kinkiety w przedpokojach potrafią być naprawdę praktycznym rozwiązaniem do dużych i małych wnętrz. Stanowią dodatkowe oświetlenie lub zastępują bardziej okazałe źródła światła.
W naszym sklepie internetowym LightPlus można znaleźć szeroki wybór kinkietów najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i wybrania opraw, które najlepiej odpowiadają Twoim indywidualnym gustom.