Systemy szynowe trójfazowe

Systemy szynowe trójfazowe

Nowoczesne oświetlenie szynoprzewodowe sprawdza się równie dobrze w lokalach usługowych, jak i w domowym zaciszu. Jest praktyczne, wygodne w obsłudze, a także ciekawe wizualnie, wpisując się w najmodniejsze aranżacje. By stworzyć bardziej rozbudowane systemy, warto postawić na szyny trójfazowe.
Szeroki wybór rozwiązań i akcesoriów do szynoprzewodów trójfazowych można bez trudu znaleźć w naszym sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 254 produktów.

Pokazano 1-32 of 254 produktów

Oświetlenie szynowe trójfazowe – funkcjonalne oświetlenie do różnych wnętrz


Szyna trójfazowa to dobra opcja oświetleniowa, jeśli chce się stworzyć bardziej rozbudowane systemy, dopasowując warunki do indywidualnych potrzeb chwili. W tym przypadku stosuje się nieco inne rozwiązania w ramach instalacji elektrycznej – w jednej szynie podłącza się lampy do trzech przewodów fazowych. Sprawia to, że da się zyskać pewną niezależność w sterowaniu punktami świetlnymi, uruchamiając pojedyncze źródła światła lub grupy oświetleniowe.
W ten sposób da się stworzyć idealne warunki w ramach konkretnego pomieszczenia (reprezentacyjnego, rekreacyjnego, klatek schodowych lub korytarzy różnej wielkości). Z pomocą szynoprzewodów tworzy się:
    • oświetlenie ogólne,
    • oświetlenie strefowe (można podkreślać wybraną strefę oświetleniem punktowym),
    • oświetlenie dekoracyjne.
Tak buduje się wygodne i nastrojowe warunki, a zarządzanie światłem we wnętrzu staje się zdecydowanie prostsze.


Nowoczesne systemy szynowe – z czego się składają?


Z pomocą naszej oferty da się zbudować mniejszy lub większy system szynoprzewodowy. W jego skład wchodzą:
    • elementy zasilające (zasilacze),
    • listwy (różne długości),
    • łączniki i zaślepki (tworzenie dowolnych kompozycji),
    • lampy szynowe.
Mocno zróżnicowane oprawy pomagają w dopasowaniu oświetlenia. Wystarczy zdecydować się na modne lampy sufitowe lub reflektory szynowe, które mogą świecić niemal w dowolną stronę, dzięki regulacji (opcja wybrania prawie każdego kąta padania światła). Jeśli lampy zostaną zamontowane i dobrze rozmieszczone w ramach jednego lub kilku przewodów, da się stworzyć przytulny klimat oraz wygodne warunki do realizacji rozmaitych zadań.


Źródło światła na szynoprzewód – energooszczędne produkty LED


Systemy szynowe 3-fazowe stosuje się w większości domowych wnętrz. Dla uzyskania optymalnych rezultatów warto postawić na oświetlenie LED. To opcja energooszczędna, o długiej żywotności. Dzięki niej da się dopasować warunki do indywidualnych potrzeb oraz typu pomieszczenia. W ramach systemów szynowych 3-fazowych chętnie stawia się na produkty inteligentne. Pozwala to zdalnie kontrolować oświetlenie, ściemniać różne lampy, modyfikować temperaturę i barwę światła.


Systemy szynowe 3-fazowe – praktyczne i modne lampy od LightPlus


Nasze systemy oświetlenia szynowego, korzystające ze źródeł światła LED, to najwyższej jakości rozwiązania do domu, biura, lokalu. Oferujemy kompatybilne elementy techniczne utrzymane w neutralnych kolorach, by każdy mógł zbudować swoje własne, spersonalizowane oświetlenie. Na stronie da się znaleźć również lampy w różnych kolorach i wzorach, wpisujących się w najmodniejsze tendencje (lampy wiszące, reflektor szynowy). Z ich pomocą da się rozjaśnić całe wnętrze lub uzyskać efekt dobrze oświetlonych stref. Poznaj nasze lampy już dziś i dopasuj opcję do swoich domowych przestrzeni.