Kinkiety glamour

Dobrze dobrane oświetlenie potrafi być prawdziwą ozdobą wnętrz. Wystarczy tylko postawić na stylowe lampy, które wpisują się w całościowy pomysł na aranżację. Szczególne efekty da się uzyskać, jeśli postawi się na niezmiernie dekoracyjne kinkiety glamour.


Potrzebujesz ciekawego oświetlenia do swojego domu lub biura? Sprawdź nasze produkty w sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 214 produktów.

Pokazano 1-32 of 214 produktów

Kinkiet glamour – modne dopełnienie oświetlenia

Kinkietów glamour używa się chętnie jako efektownego uzupełnienia systemu w wielu miejscach i aranżacjach wnętrz. Wnosi do danej przestrzeni subtelny blask, nadając całości wyjątkowego charakteru i budując przyjemną atmosferę.
Lampa ścienna (styl glamour) to najczęściej produkt z metalu (chromowanego, w odcieniu złota lub brąz), ze szklanymi dodatkami. Bywają to klosze (przezroczyste lub barwione) oraz delikatne kryształki, które przyjemnie odbijają światło i nawet jeśli oprawa jest niedużych rozmiarów pozwalają na odmienienie każdego wnętrza.

Gdzie zamontować kinkiet glamour – wyjątkowe lampy ścienne

Lampy ścienne glamour ze względu na ozdobny charakter najchętniej umieszcza się w pomieszczeniach reprezentacyjno-rekreacyjnych, w których spędza się najwięcej czasu. Najczęściej używa się ich jako oświetlenia bocznego i uzupełniającego, choć mogą również pełnić rolę lamp zadaniowych (lampki nocne w sypialni). Ich subtelne światło dopełnia aranżację i zapewnia optymalne warunki. Niekiedy kinkiety w stylu glamour zastępują główne źródło światła – w korytarzach i na klatkach schodowych mogą tworzyć centralną część dekoracji i zapewniać wystarczający poziom światła do wykonywania różnych czynności czy bezpiecznego przemieszczania się.
Warto pamiętać o tym, że lampy glamour są niezmiernie ozdobne. Warto zatem rozsądnie planować cały system oświetleniowy, w przeciwnym razie przytłoczą całe wnętrze.

Kinkiet ścienny glamour – do jakich aranżacji go wykorzystać?

Teoretycznie lampy w stylu glamour sprawdzają się idealnie w aranżacjach w całości pomyślanych właśnie w tym dekoracyjnym nurcie. Nie oznacza to jednak, że nie da się ich użyć jako odpowiedniego oświetlenia w innych przestrzeniach. Dodają wyjątkowego charakteru wnętrzom klasycznym lub minimalistycznym. Niektóre modele o geometrycznych kształtach da się nawet wykorzystać w przestrzeniach vintage bądź art deco. Szeroki wachlarz możliwości dostępnych w naszym sklepie powinien zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

Modny kinkiet glamour a energooszczędne źródło światła

Z pomocą lamp ściennych w duchu glamour da się zbudować ciepłą atmosferę i dobrze oświetlić różne wnętrza. Aby osiągnąć optymalne rezultaty, najlepiej połączyć je z energooszczędnymi źródłami światła LED. Zużywają mniej prądu, zapewniając wysoki komfort oświetleniowy. Można znaleźć modele ze zintegrowanymi modułami oraz wymiennymi produktami. Spory wybór opcji to dobre rozwiązanie, by każdy znalazł oświetlenie dla siebie. Dla uzyskania jeszcze ciekawszych rezultatów, warto postawić na lampy z regulacją natężenia i temperatury barwowej, a także warianty zapewniające zdalne sterowanie – np. za pośrednictwem pilota lub aplikacji mobilnej.

Lampa ścienna w duchu glamour – produkty od LightPlus

Kinkiety w duchu glamour sprawdzają się niemal w każdym wnętrzu. Choć najczęściej są niewielkie mają ogromne znaczenie – praktyczne i estetyczne. A czy Ty wybrałeś już idealne lampy na ścianę do swoich wnętrz?