Lampy szynowe Nowodvorski

Oświetlenie szynoprzewodowe idealnie sprawdza się w wielu wnętrzach biurowych, usługowych i domowych. Wystarczy postawić na produkty wysokiej jakości i skomponować system dopasowany do indywidualnych potrzeb. Jego kluczowym elementem powinny być odpowiednie oprawy oświetleniowe.


W naszej ofercie na stronie LightPlus stawiamy wyłącznie na renomowane rozwiązania, jak choćby lampy szynowe Nowodvorski.

Znaleziono 75 produktów.

Pokazano 1-32 of 75 produktów

Oświetlenie na szynoprzewodach – elementy systemu


Czym wyróżniają się systemy szynoprzewodowe jako praktyczne i modne oświetlenie? To funkcjonalne rozwiązanie, dające dużą swobodę aranżacyjną. Poszczególne oprawy można bowiem łatwo rozmieszczać względem siebie, a niekiedy też regulować kąt padania światła (reflektory szynowe). Taki system musi jednak składać się z kilku elementów, oczywiście do znalezienia w naszej ofercie.
Wystarczy zaopatrzyć się w:
    • szyny odpowiedniej długości,
    • złącznik mające właściwe kształty,
    • zasilacze.
Zapewniamy produkty do montażu podtynkowego lub natynkowego. Można również zdecydować się na wariant jedno lub trójfazowy, by zbudować optymalne warunki świetlne w każdym wnętrzu.


System szynowy – jakie lampy wybrać?


Dobry system szynowy to przede wszystkim efektowne oprawy – praktyczne oświetlenie i modna ozdoba. Można wybrać: reflektory szynowe, lampy sufitowe lub lampy wiszące. Zapewniamy modele w stylu skandynawskim, nowoczesnym i minimalistycznym, ale też dekoracyjne warianty glamour lub vintage.
Każdą z nich wykonano z najwyższej jakości materiałów z dbałością o detale, by oświetlenie spełniało swoje funkcje przez długi czas, zachowując optymalne parametry i piękny wygląd.


Energooszczędne i skuteczne oświetlenie szynoprzewodowe


Produkty szynowe od Nowodvorski to energooszczędny sposób na światło w domu. Lampy współpracują bowiem z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami LED (wymienne żarówki lub zintegrowane źródła światła).
Można wybrać opcję o konkretnych parametrach lub postawić na takie, które dają możliwość regulacji kluczowych parametrów. Niektóre lampy LED nadają się nawet do podłączenia do inteligentnego oświetlenia, dzięki czemu sterowanie nimi może odbywać się zdalnie – za pośrednictwem aplikacji, pilota czy komend głosowych.


Lampy na szynoprzewód Nowodvorski od LightPlus


Lampy szynoprzewodowe Nowodvorski w naszej ofercie to rozwiązania wysokiej jakości, idealnie sprawdzające się w ramach praktycznych systemów szynowych do domu lub biura. Wystarczy połączyć je z elementami dostępnymi w odpowiednich kategoriach w sklepie LightPlus, by zbudować idealne oświetlenie do każdego pomieszczenia.