Systemy szynowe Novodworski

Oświetlenie szynowe to sposób na zbudowanie idealnych warunków i ciekawego klimatu w każdym wnętrzu, bez względu na to, czy tworzy się biuro, lokal gastronomiczny czy wygodną sypialnię.


Warto stawiać na produkty wysokiej jakości, pochodzące od sprawdzonych firm, jak choćby szynoprzewody od marki Nowodvorski, dostępne w naszym sklepie internetowym.

Znaleziono 224 produktów.

Pokazano 1-32 of 224 produktów

Oświetlenie szynoprzewodowe Nowodvorski – do domu, biura, sklepu


Systemy szynoprzewodowe to rodzaj oświetlenia technicznego, które od dłuższego czasu stosuje się zwłaszcza w lokalach użytkowych, jak kawiarnie, restauracje czy sklepy, gdzie pozwala łatwo i wygodnie stworzyć optymalne warunki oświetleniowe – dzięki prostej opcji dopasowywania pozycji lamp na listwie oraz regulacji kąta padania światła dla każdej z opraw.
Takie rozwiązania nadają się jednak świetnie także do pomieszczeń mieszkalnych – zarówno tych o charakterze reprezentacyjnym czy wypoczynkowym, jak i mniej prestiżowych zakamarków, ciągów komunikacyjnych czy wnętrz gospodarczych. Stosuje się je jako oświetlenie ogólne lub strefowe, ale też punktowe źródła światła.

System szynowy Nowodvorski – z czego składa się oświetlenie szynowe?


W skład systemu oświetleniowego szynoprzewodowego Nowodvorski wchodzi wiele elementów, które można znaleźć na naszej stronie internetowej. Do najważniejszych zaliczają się:
    • wybór profili (listwy o różnej długości),
    • drobne akcesoria montażowe (łączniki, zaślepki),
    • zasilacze.
Każdy z nich występuje w neutralnych wariantach barwnych (np. kolor biały lub czarny), co ułatwia stworzenie spójnego wizualnie zestawu do każdego pomieszczenia, urządzonego w dowolnym, modnym obecnie nurcie. Wielkim wsparciem w kreowaniu ciekawych aranżacji są także oprawy oświetleniowe, a zwłaszcza modne lampy wiszące, reflektory szynowe lub modele sufitowe z regulacją kąta padania światła.
Można wybrać wariant systemu 1-fazowy lub 3-fazowy do montażu natynkowego lub podtynkowego. Sprawdź naszą ofertę i znajdź szynoprzewody dla siebie!


Źródła światła LED – energooszczędne oświetlenie wnętrz


Nowoczesne produkty marki Nowodvorski to produkty energooszczędne, gdyż współpracują z technologią LED. Można wybrać zintegrowane źródło światła lub wymienne żarówki. To sposób na optymalne doświetlenie każdego wnętrza – rozwiązania ledowe występują bowiem w rozmaitych wariantach. Da się znaleźć modele z opcją regulowania kluczowych parametrów, jak natężenie i temperatura barwowa. W praktycznym systemie szynowym przydają się ponadto lampy inteligentne – by sterować zdalnie warunkami świetlnymi w całym domu lub biurze.


Wysokiej jakości oświetlenie szynowe na stronie LightPlus


W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów oświetleniowych, w tym również wysokiej jakości oświetlenie szynowe Nowodvorski. Takie rozwiązania są doskonałym pomysłem dla osób ceniących jakość na lata, precyzję wykonania i nowoczesne wzornictwo do każdego wnętrza.
Sprawdź szynoprzewody, inne elementy konstrukcyjne na naszej stronie oraz modne lampy do szynoprzewodów. Zadbaliśmy o zróżnicowany zestaw modeli, które wyróżnia najniższa cena, dobra jakość i ponadczasowy design do każdego wnętrza.