Tuby do kuchni

Lampy tuby sufitowe stosuje się w wielu domowych wnętrzach. Bywają również przydatne w oświetleniu każdej kuchni, gdzie potrafią spełniać rozmaite funkcje. Wystarczy tylko dopasować dobrą oprawkę i właściwe źródło światła, by cieszyć się z idealnych warunków.

Spory wybór modnych i trwałych opraw typu lampa tuba, pochodzących od renomowanych dostawców, można znaleźć na naszej stronie LightPlus.

Znaleziono 446 produktów.

Pokazano 1-32 of 446 produktów

Lampy tuby – do czego się ich używa?

W kuchni używa się wielu rodzajów opraw, które zapewniają perfekcyjne warunki oświetleniowe. W ramach każdego wnętrza należy zastosować:
    • oświetlenie ogólne (bezpieczne przemieszczanie się),
    • oświetlenie zadaniowe (doświetlenie stref wymagających większego natężenia światła),
    • oświetlenie dekoracyjne (budowanie nastrojowego klimatu).
Do pierwszego typu oświetlenia zaliczają się rozmaite lampy sufitowe (plafon, tuba, reflektor) oraz wiszące. Lampy tuby pojedyncze lub składające się z kilku elementów świetnie sprawdzą się w roli podstawowego źródła światła – zarówno w dużych, jak i w małych kuchniach (nie zajmują zbyt wiele cennego miejsca). Bez trudu da się rozmieścić je tak, by zapewniały równomierne doświetlenie całego wnętrza. Tego typu punktowe światło nadaje się ponadto jako oświetlenie strefowe nad blaty robocze lub dekoracyjne, podkreślając znaczenie wybranych elementów wyposażenia czy detali architektonicznych.

Oświetlenie tuba do kuchni a źródła światła LED

Do odpowiedniego oświetlenia kuchni potrzeba nie tylko dobrych opraw, jak lampy tuby sufitowe. Równie ważne jest zastosowanie odpowiednich źródeł światła. Świetnym rozwiązaniem są nowoczesne produkty LED – energooszczędne, o długiej żywotności. Dzięki temu da się perfekcyjnie doświetlić wnętrze, a przy tym obniżyć wysokość rachunków.
Zaawansowane technologiczne rozwiązania LED da się bez trudu dopasować do indywidualnych potrzeb pod względem wielkości, rodzaju gwintu, a także kluczowych parametrów światła (natężenie czy temperatura barwowa). Występują również w wersjach z dodatkowymi udogodnieniami, jak modele smart, którymi da się sterować zdalnie.

Modne oświetlenie do kuchni – stylowe tuby sufitowe do kuchni

W każdym wnętrzu trzeba zapewnić odpowiednie oświetlenie – pod względem użytkowym, ale też estetycznym.
Jakie źródła światła wybrać? Tuby sufitowe powinny wpisywać się w całościową aranżację. Można zdecydować się na proste, techniczne modele, mające kształt tuby, o gładkiej powierzchni, które przydadzą się w pomieszczeniach skandynawskich, nowoczesnych, klasycznych czy industrialnych. Bardziej ozdobne formy, jak choćby lampy tuby chromowane, to natomiast znak rozpoznawczy modnych aranżacji glamour.

Nowoczesne lampy w kształcie tuby – produkty najwyższej jakości od LightPlus

Lampa tuba (w wersji pojedynczej lub z kilkoma źródłami światła) to idealny sposób na modne i praktyczne oświetlenie do kuchni. W LightPlus posiadamy liczne tuby do kuchni – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, by sprawdzić, która lampa tuba sprawdzi się najlepiej w Twoich wnętrzach.