Lampy sufitowe białe

Wygodne oświetlenie do rozmaitych wnętrz powinno składać się z przynajmniej kilku opraw różnego typu. W większości pomieszczeń stawia się między innymi na plafony sufitowe, w tym na uniwersalne lampy sufitowe białe.

Ciekawe produkty tego typu do nowoczesnych przestrzeni można znaleźć również w naszym sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 664 produktów.

Pokazano 1-32 of 664 produktów

Do czego wykorzystać biały plafon sufitowy?

Lampa sufitowa w odcieniu bieli to rozwiązanie ponadczasowe, na które decyduje się wielu naszych klientów. Z jednej strony zapewnia dużo światła (oświetlenie ogólne lub strefowe). Z drugiej zalicza się do elementów dekoracyjnych, które budują klimat wnętrza. Kolor biały pomaga również optycznie powiększyć dostępną przestrzeń i wprowadzić do niej więcej światła.
Źródła światła do modnych aranżacji w kolorze białym bywają wykonane z różnych materiałów. Można spotkać oprawy w całości utrzymane właśnie w takiej barwie (metal, szkło, tworzywa sztuczne, lakierowane drewno). Pojawiają się też takie, w których biel występuje w pojedynczych detalach, jak na przykład biały klosz (szklany lub z tworzywa sztucznego).

Plafony białe – w jakich wnętrzach się sprawdzają lampy w kolorze białym?

Tak naprawdę ze względu na ich uniwersalność i ponadczasowość białe plafony sufitowe nadają się do doświetlenia każdego wnętrza. Montuje się je w różnych pomieszczeniach. Są wręcz doskonałym wyborem do stref reprezentacyjno-rekreacyjnych (salon, jadalnia, kuchnia, sypialnia). Białe lampy sufitowe typu plafon nie zajmują również zbyt wiele miejsca, dlatego idealnie sprawdzają się w ciągach komunikacyjnych o niewielkim metrażu: na klatkach schodowych, w korytarzach i przedpokojach. Modele o wysokim współczynniku ochrony IP można zastosować jako oświetlenie do łazienki lub na elewację budynku.
Biała lampa to również sposób na oświetlenie do innych typów przestrzeni. Świetnie nadaje się do biur i zakładów pracy, a także do lokali usługowych urządzonych w różnych stylach.

Nowoczesne źródło światła a biały plafon do Twojego wnętrza

Z jakich białych lamp sufitowych warto skorzystać? Dużym zainteresowaniem cieszą się produkty najwyższej jakości korzystające z energooszczędnych źródeł światła LED. To dzięki nim da się wygodnie doświetlić każdą przestrzeń, a także obniżyć wysokość rachunków za oświetlenie.
Plafon sufitowy LED może mieć zintegrowany moduł świetlny lub wymienne źródło światła. Pojawiają się warianty o różnych parametrach oświetleniowych, a także takie, które pozwalają na regulację. Dobrym wyborem zwłaszcza w oświetleniu korytarzy, schodów lub elewacji są lampy wyposażone w czujnik ruchu, włączający światło zawsze wtedy, gdy jest ono potrzebne. Taki plafon sufitowy, dostępny w naszej ofercie, zwiększa funkcjonalność Twoich wnętrz.

Modne lampy sufitowe a różne aranżacje wnętrz

Nasze plafony białe występują różnych kształtach, dzięki czemu da się je bez przeszkód wykorzystać w wielu przestrzeniach. Wpisują się w ramy różnych stylów wnętrz. Biała lampa sufitowa o geometrycznej formie, gładka i pozbawiona nadmiernych dekoracji nadaje się do pomieszczeń nowoczesnych, skandynawskich lub klasycznych. Bardziej ozdobne modele świetnie sprawdzają się natomiast w aranżacjach glamour. Syntetyczne i surowe oprawy techniczne warto umieścić choćby w loftach w duchu stylu industrialnego.

Biały plafon od LightPlus – idealny pomysł na oświetlenie domowych przestrzeni

Biała lampa sufitowa to praktyczny i uniwersalny sposób na oświetlenie wnętrz, których chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Warto dopasować ją do stylu wnętrza, a także do innych produktów w ramach spójnego systemu oświetlenia. W naszej ofercie znajdziesz je wszystkie, w tym: białe lampy wiszące (w tym białe żyrandole), kinkiety ścienne zapewniające regulację kąta padania światła, a także modele stojące o białych, kulistych kloszach.
Poznaj nasz szeroki wybór i wybierz lampy dla siebie!