Lampy szynowe

Oświetlenie szynowe LED to już nie tylko praktyczne lampy techniczne do lokali usługowych. Dostępność modnych opraw sprawia, że tego typu produkty stają się coraz bardziej pożądanym rozwiązaniem oświetleniowym również w domowym zaciszu.


Chcesz zdecydować się właśnie na taki rodzaj oświetlenia? Koniecznie sprawdź oprawy szynowe dostępne w sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 346 produktów.

Pokazano 1-32 of 346 produktów

System szynowy a skuteczne i modne oświetlenie wnętrz


Praktyczne systemy oświetleniowe stosuje się w wielu przestrzeniach. To idealna pomysł do wygodnych lokalach usługowych, jak restauracje, sklepy, zakłady fryzjerskie. Takie rozwiązania stosuje się coraz chętniej we wnętrzach mieszkalnych – zarówno tych reprezentacyjno-rekreacyjnych, jak i w mniej eleganckich ciągach komunikacyjnych (korytarze, przedpokoje czy klatki schodowe).
Wystarczy tylko dopasować odpowiedni rodzaj profili o różnych długościach i akcesoriów, a także modne lampy, by stworzyć idealne oświetlenie do wygodnych i stylowych wnętrz.


Różne elementy oświetlenia szynowego


Jak dobrze i modnie oświetlić wnętrza mieszkalne? System szynoprzewodowy przydaje się zwłaszcza, jeśli ma się jedno przyłącze elektryczne na suficie. Warto korzystać z systemów szynowych połączonych z designerskimi lampami. W skład takiego zestawy wchodzą:
    • szynoprzewody (1-fazowe lub 3-fazowe),
    • łączniki, zaślepki,
    • zasilacze.
W naszej ofercie posiadamy elementy konstrukcyjne w kolorze czarnym lub białym – wpisujące się w potrzeby większości aranżacji i świetnie komponujące się z dostępnymi oprawami oświetleniowymi najwyższej jakości. Oferujemy modele przeznaczone do użytkowania z danym systemem, montowane w modelu natynkowym lub podtynkowym. Olbrzymią popularnością cieszą się także oprawy magnetyczne na szynę.


Systemy szynowe a oprawy oświetleniowe


Jaka lampa szynowa powinna trafić do modnych wnętrz? W naszej ofercie mamy zróżnicowane modele, wpisujące się we wszystkie popularne tendencje – od technicznych produktów minimalistycznych po lampy tradycyjne i dekoracyjne glamour.
Do najchętniej wybieranych zaliczają się:
    • lampy wiszące,
    • reflektory szynowe,
    • oprawy sufitowe.
Wszystkie nasze oprawy wykonano z materiałów najwyższej jakości (metal, szkło, tworzywo sztuczne). Można znaleźć opcje w wielu kolorach: białe, srebrne, czarne. Lampa od naszych zaufanych dostawców to też designerskie rozwiązanie, które doświetli i ozdobi każdą przestrzeń.
Oświetlenie szynowe łączy bowiem najwyższą funkcjonalność z ponadczasowym wzornictwem, dopasowanym do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.


Energooszczędne formy oświetlenia szynowego – lampy LED na szynoprzewodzie


Cały system wymaga użycia właściwych źródeł światła. Rekomendujemy zwrócenie uwagi na produkty LED – energooszczędne, o dużej żywotności. Świetnie sprawdzają się w ramach systemu szynowego wymienne żarówki ledowe lub zintegrowane moduły.
Takie źródło światła zapewnia optymalne warunki, a także pozwala podnieść komfort korzystania z przestrzeni. Wystarczy zdecydować się na źródło światła z regulacją kluczowych parametrów, jak natężenie czy barwa światła. Można również podłączyć je do domowego systemu oświetlenia inteligentnego, by sterować punktami świetlnymi na szynoprzewodzie zdalnie.


Modne lampy w systemie szynowym – produkty wysokiej jakości od LightPlus


W naszym sklepie posiadamy praktyczne lampy szynowe – oprócz reflektorów pojawiają się regulowane lampy sufitowe i eleganckie modele wiszące. Działają optymalnie, jeśli dołączy się do nich energooszczędne źródła światła LED.
Sprawdź nasze modne i sprawdzone produkty wysokiej jakości, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych dostawców. To sposób na idealne warunki oświetleniowe w każdym pomieszczeniu.