Oczka do przedpokoju

Nowoczesne oświetlenie do przedpokoju powinno być funkcjonalne i przyjemne dla oka. Często stawia się na proste rozwiązania, które zapewniają pełen komfort użytkowania oraz wpisują się w całościową aranżację. Szczególnie przydatne pod tym względem potrafią być oczka wpustowe do przedpokoju.


W ofercie LightPlus posiadamy szeroki wybór produktów, nie tylko technicznych, ale też utrzymanych w modnych obecnie tendencjach wnętrzarskich.

Znaleziono 344 produktów.

Pokazano 1-32 of 344 produktów

Oczka wpustowe do przedpokoju – do czego ich użyć?

Oczko wpustowe to niewielka lampa o olbrzymim potencjale, która idealnie nadaje się do oświetlenia rozmaitych przestrzeni, w tym również domowego przedpokoju.
Choć odznacza się naprawdę niewielkimi rozmiarami, może pełnić różne funkcje w ramach systemu oświetleniowego. Wszystko zależy od rozmieszczenia punktów świetlnych oraz ich liczby w przedpokoju. Z ich pomocą da się rozjaśnić całe wnętrze (oświetlenie ogólne lub strefowe) – równomierne rozmieszczenie lamp na suficie doświetla wszystkie zakamarki. Stosuje się je jako lampy zadaniowe nad lustro lub do strefy wejścia – świetnie w tej roli sprawdzają się modele z regulacją kąta padania światła. Oczka to także oświetlenie punktowe dekoracyjne – wydobywające poszczególne detale lub elementy wyposażenia.
Można je stosować zarówno w przestronnych wnętrzach, jak i w ciasnych przedpokojach, gdzie nie zajmują cennego miejsca, zapewniając wystarczająco światła do realizacji wszystkich potrzebnych zadań.

Lampy wpustowe LED – energooszczędność i wygoda w oświetleniu

Uniwersalne oprawy oświetleniowe, takie jak oczka potrafią być niezmiernie praktyczną opcją, zwłaszcza gdy połączy się je z energooszczędnymi źródłami światła LED o dużej żywotności. Można wybrać wymienne żarówki ledowe lub lampy ze zintegrowanym modułem oświetleniowym. Pojawiają się produkty o różnym kształcie, wielkości, z rozmaitymi parametrami światła (natężenie, barwa). W przedpokoju przydają się ponadto lampy inteligentne, pozwalające na zdalne sterowanie oświetleniem, a także modele połączone z czujnikami ruchu.

Modna lampa wpustowa do przedpokoju

Oczka wpustowe są niewielkie, ale jak najbardziej mogą być modne. Dobrym tego przykładem są oprawki dostępne na stronie LightPlus. Mamy zarówno proste, techniczne rozwiązania, świetnie sprawdzające się w aranżacjach klasycznych i nowoczesnych. Zwolennicy nurtu skandynawskiego mogą postawić na modele geometryczne, niekiedy nawet z drewnianymi detalami. Do wnętrz glamour natomiast idealnie wpiszą się oprawy chromowane lub w odcieniu połyskującego złota, niekiedy nawet wysadzane delikatnymi kryształkami, pięknie odbijającymi światło.
Duży wybór sprawia, że każdy znajdzie idealną lampę do każdego wnętrza, nie tylko do niewielkiego przedpokoju.

Oświetlenie najwyższej jakości od LightPlus

Oczka wpustowe mogą być podstawą systemu oświetleniowego lub jego uzupełnieniem. Wystarczy wybrać odpowiednie modele i połączyć je z wysokiej klasy źródłami światła. Tak powstaje idealne oświetlenie do domowych wnętrz. Sprawdź naszą ofertę LightPlus i wybierz lampy w pełni dopasowane do Twoich potrzeb.