Białe żyrandole

Efektowna lampa wisząca potrafi być nie tylko praktycznym źródłem światła, ale też stylową ozdobą. Należy tylko dobrać ją pod względem estetyki i kolorów. Sporą popularnością w ostatnim czasie cieszą się uniwersalne białe żyrandole.
Również w naszej ofercie w sklepie internetowym LightPlus można znaleźć szeroki wybór tego typu produktów.

Znaleziono 582 produktów.

Pokazano 1-32 of 582 produktów

Biały żyrandol – w jakiej roli go wykorzystać?

Odpowiednie oświetlenie we wnętrzu to sprawa kluczowa. Bez niego nie da się zapewnić bezpieczeństwa i komfortu użytkownikom. Co więcej właściwe lampy wpływają na odbiór całego wnętrza, dopełniając aranżację. Dotyczy to zwłaszcza takich opraw, jak okazałe i dekoracyjne lampy wiszące.
W jakiej roli można zastosować żyrandol w bieli? Najczęściej wykorzystuje się go jako oświetlenie ogólne lub strefowe – rozświetla większą część pomieszczenia, zapewniając wygodne warunki do wykonywania rozmaitych czynności. Niekiedy tego typu lampy potrafią sprawdzać się jako oświetlenie zadaniowe – zapewniając większe natężenie światła, potrzebne do zadań precyzyjnych. W końcu ich okazała forma i emitowane przez nie światło zdobią przestrzeń, wpływając na jej klimat i charakter.

Lampy wiszące w białym kolorze – gdzie zawiesić żyrandole białe?

Biały kolor lamp wiszących kojarzy się z czystością i wprowadza do wnętrz więcej światła. To szczególnie okazałe oprawy oświetleniowe, które przykuwają spojrzenia i stanowią trzon niejednej aranżacji.
Ze względu na dość rozbudowaną formę zazwyczaj wykorzystuje się je w przestronnych wnętrzach, głównie o charakterze reprezentacyjno-rekreacyjnym. Trafiają zatem jako podstawowa lampa do centrum salonu, jadalni czy sypialni. Niekiedy z ich pomocą podkreśla się wybrany fragment pomieszczenia, jak np. zestaw mebli wypoczynkowych, stół do rodzinnych posiłków lub wyspę kuchenną. Można zdecydować się na jeden duży żyrandol lub kilka mniejszych lamp wiszących, tworzących wspólnie ciekawy zespół oświetleniowy o sporych walorach estetycznych.

Biały żyrandol – w jakich aranżacjach się sprawdzi?

Dostępne w naszej ofercie żyrandole w rozmaitych odcieniach bieli (cała konstrukcja lub wybrane elementy, np. klosze i abażury) wpisują się w większość modnych obecnie tendencji wnętrzarskich. Można zdecydować się choćby na geometryczne i uproszczone modele do wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych, które świetnie sprawdzą się też w pomieszczeniach klasycznych czy w stylu skandynawskim, gdzie chętnie stosuje się lampy z płóciennymi białymi abażurami lub mlecznobiałymi osłonami. Pojawiają się metalowe lampy białe lub łączące biel z innymi kolorami, np. niezmiernie modnym obecnie złotem lub chromem. Takie rozwiązania świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach hi-tech lub ożywią wnętrza industrialne. Eleganckie, ozdobne produkty, z licznymi kryształkami odbijającymi światło, to z kolei fenomenalna opcja do aranżacji glamour.

Nowoczesny żyrandol w bieli a praktyczne źródła światła

Wysokiej jakości żyrandole warto łączyć z odpowiednimi źródłami światła, jak choćby dostępne u nas rozwiązania LED. To szansa na obniżenie zużycia energii, większą żywotność oświetlenia oraz lepsze dopasowanie warunków do konkretnych potrzeb. Niektóre występują w wariancie wymiennym, inne są zintegrowane z lampą. Bez trudu można znaleźć modele o odpowiednich parametrach bądź postawić na opcję z regulacją natężenia i temperatury barwowej (również zdalnie).

Lampa wisząca w odcieniu bieli – praktyczne rozwiązania od LightPlus

Nasze lampy wiszące w bieli wpisują się w wiele zróżnicowanych trendów, a także wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. To rozwiązania, które posłużą Ci przez długie lata, zapewniając światło i zdobiąc przestrzeń. Czy wybrałeś już idealny żyrandol dla siebie?