Kinkiety do biura

Oświetlenie biura wymaga zastosowania różnych elementów w ramach kompleksowo przemyślanego systemu. Obok dużych lamp głównych chętnie stosuje się mniejsze rozwiązania wspomagające. Do najczęściej wybieranych produktów zaliczają się między innymi kinkiety do biura.


W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć bogaty wybór zróżnicowanych lamp ściennych, które idealnie nadają się do doświetlania rozmaitych przestrzeni w biurze lub gabinecie.

Znaleziono 1049 produktów.

Pokazano 1-32 of 1049 produktów

Kinkiety do biura – do czego stosować biurowe lampy ścienne?

Odpowiednie oświetlenie biurowe to konieczność. Nie tylko wpływa na wygodę i dobry nastrój pracowników, ale też zapewnia efektywność pracy w ramach każdego stanowiska. Właściwie dobrane lampy ogólne i zadaniowe doświetlają przestrzeń, zapewniając komfortowe warunki, w których każda osoba może oddać się realizacji swoich obowiązków w ramach danego miejsca pracy.
Jaką rolę w takim systemie pełnią kinkiety biurowe? To najczęściej lampy dodatkowe, wspomagające oświetlenie ogólne (lampy sufitowe lub wiszące). Przydają się zwłaszcza w większych pomieszczeniach, by dopełnić aranżację, choć mogą też zastąpić większe oprawy na przykład na korytarzach i klatkach schodowych.

Lampy ścienne w biurze a nowoczesne źródła światła LED

Kinkiety biurowe często łączy się z energooszczędnymi źródłami światła LED. To sposób na większą funkcjonalność całego systemu oświetleniowego. Zmniejsza się bowiem zużycie energii elektrycznej oraz wydłuża czas użytkowania każdej żarówki. A to przekłada się na komfort świetlny i realne oszczędności. Co więcej produkty LED występują w rozmaitych formach, mają zróżnicowane parametry techniczne (natężenie, temperatura barwowa światła), dzięki czemu da się zawsze dopasować warunki do konkretnych potrzeb.

Kwestia stylu przy wyborze kinkietu do każdego biura

Biurowe lampy ścienne powinny wpisywać się w całościową aranżację. Warto stawiać na rozwiązania w modnych stylach, które cieszą się sporą popularnością. Najchętniej w miejscach do pracy stawia się na rozwiązania minimalistyczne i nowoczesne kinkiety biurowe – proste, geometryczne, idealnie sprawdzające się w większości aranżacji. Oprócz nich można zdecydować się na modele skandynawskie – z drewnianymi elementami, szklanymi kloszami lub abażurami z tkaniny w stonowanym kolorze. Dzięki nim tworzy się wygodne i praktyczne warunki do realizacji codziennych obowiązków.

Idealne lampy do Twojego miejsca pracy

Lampy w biurach powinny zapewniać swobodę pracy przy odpowiednich warunkach oświetleniowych – bez odbłysków czy cieni, które wpływają na wygodę realizacji zadań wzrokowych. Dużą rolę w gabinetach, na korytarzach i klatkach schodowych odgrywają zwłaszcza kinkiety – niewielkie i praktyczne lampy do każdej przestrzeni.
W naszej ofercie znajdziesz szereg produktów najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych wytwórców. To sposób na to, by idealnie doświetlić każde biuro.