Żyrandole do przedpokoju

Modne oświetlenie w przedpokoju potrafi przyjmować różne formy. Choć najczęściej stawia się na oprawy sufitowe i niewielkie produkty techniczne, czasami warto odejść od utartych schematów i wprowadzić do swoich wnętrze efektowne żyrandole.


Rozbudowane i designerskie lampy wiszące do wykorzystania również w przedpokojach można znaleźć w odpowiedniej kategorii w naszym sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 1191 produktów.

Pokazano 1-32 of 1191 produktów

Lampy wiszące w przedpokoju – gdzie je zawiesić?

Jak skutecznie oświetlić przedpokój? Podstawowym sposobem jest zastosowanie praktycznych rozwiązań, które nie zajmują cennego miejsca. Bywa to przede wszystkim lampa sufitowa, reflektory lub lampy tuby, wykorzystywane jako idealne główne źródło światła do małego przedpokoju, oświetlające całą przestrzeń. Można wykorzystać jedną oprawkę lub większą liczbę lamp, by oświetlić na przykład długi korytarz.
Jako lampy do przedpokoju da się jednak zastosować też oprawy wiszące. W ostatnich latach takie rozwiązania znów cieszą się wielką popularnością. Wybierając żyrandol, trzeba najczęściej dysponować większym metrażem, by oprawa na długim przewodzie nie utrudniała korzystania z ciągu komunikacyjnego. Dobrze dobrany żyrandol do przedpokoju daje rozproszone światło i sprawdza się jako lampa podstawowa. Warto również wykorzystać go jako oświetlenie w pobliżu lustra. Przydatne potrafią okazać się modele dające możliwość regulacji wysokości, na jakiej znajdzie się źródło światła.

Jak rozświetlić ciemne pomieszczenie – wiszące lampy LED

Duży żyrandol do przedpokoju może być dekoracyjny i praktyczny, zwłaszcza gdy zawiesi się lampę wyposażoną w źródło światła LED. Ledowe żyrandole do przedpokoju są energooszczędne i świecą przez długi czas (większa żywotność oświetlenia).
Produkty wykonane w tej technologii występują w wielu wariantach (wymienne źródła światła lub zintegrowane moduły), miewają różne parametry (temperatura barwowa, natężenie), co pomaga w urządzaniu wnętrz i dopasowaniu warunków do indywidualnych potrzeb. Nowoczesny żyrandol można włączyć do inteligentnego oświetlenia domu, a także wzbogacić o czujniki ruchu, by oświetlenie w przedpokoju było jeszcze wygodniejsze.

Odpowiednie oświetlenie do modnych pomieszczeń – lampa wisząca a aranżacja wnętrz

Żyrandole na korytarz i wiszące lampy do przedpokoju ze źródłami światła LED występują w wielu wariantach wizualnych, co ułatwia dopasowanie ich do modnych przestrzeni. W ofercie posiadamy oprawy wpisujące się w rozmaite gusta.
Co wybrać? Zwolennicy dekoracyjności mogą postawić na ozdobne lampy w stylu glamour, chromowane, z kryształkami. Lampa wisząca nowoczesna to designerskie rozwiązanie o prostej, syntetycznej formie (np. białe lub czarne lampy). Modele w stylu skandynawskim są wykonane z drewna i tkanin lub metalu w neutralnym kolorze. W naszym sklepie można też znaleźć rozwiązania industrialne (o odsłoniętych źródłach światła) lub eleganckie oprawy art déco. To idealny sposób na modne oświetlenie przedpokoju.

Stylowy żyrandol na korytarz – ponadczasowe lampy od LightPlus do przedpokoju

Przedpokój bywa niedoceniany, a to przecież pierwsze wnętrze, do którego trafia się po przekroczeniu progu domu lub mieszkania. Właściwie dobrane oświetlenie ma w nim zatem duże znaczenie. W przestronnych pomieszczeniach efektowny żyrandol do przedpokoju, wyposażony w wiele źródeł światła, może być dobrym wyborem. W nieco mniejszych pomieszczeniach można wybrać natomiast mniejsze modele wiszące z jedną żarówką.
W ramach naszej oferty posiadamy zarówno tanie lampy sufitowe do przedpokoju, jak i nowoczesne lampy do przedpokoju w formie żyrandola. Sprawdź bogaty asortyment LightPlus i sam wybierz, który model lepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach.