Lampy stołowe do salonu

W salonie przydają się nie tylko podstawowe źródła światła. Warto wzbogacić system o dodatkowe produkty, by uzyskać przytulny nastrój i optymalnie doświetlić przestrzeń. Wielką wsparciem może się okazać lampa stołowa.


W sklepie internetowym LightPlus posiadamy zróżnicowane, nowoczesne lampy stołowe – przydatne do doświetlenia nie tylko salonu.

Znaleziono 172 produktów.

Pokazano 1-32 of 172 produktów

Lampy stołowe w salonie – do czego ich użyć w pokoju dziennym?


Nowoczesna lampa stołowa bywa bardzo przydatnym elementem systemu oświetleniowego w salonie. Stosuje się ją przede wszystkim jako dodatkowe źródło światła, które wspomaga lampy wiszące lub sufitowe.
Gdzie ustawić lampki stołowe? Najczęściej trafiają one na stoliki i szafki (podobnie jak lampki nocne w sypialniach na nocnym stoliku). Niekiedy ustawia się je na stoliku kawowym w centrum pomieszczenia, by doświetlić strefę rekreacji i wypoczynku. Świetnie sprawdzają się jako rozjaśnienie kącików telewizyjnych, by zwiększyć komfort i bezpieczeństwo podczas wieczornych seansów.
Piękne lampki stołowe w salonie pełnią zatem rolę praktyczną – jako doświetlenie wybranej przestrzeni, ale też zdobią przestrzeń i budują jej klimat, zwłaszcza gdy wybierze się modele dające przyjemne i kojące ciepłe światło.


Nowoczesne lampy stojące – energooszczędne rozwiązania oświetleniowe do domu


Gdy wybiera się lampę stołową, warto zdecydować się na produkty energooszczędne, o dużej trwałości. Do tej kategorii zaliczają się bez wątpienia różne typy lamp stołowych do użytkowania ze źródłami światła LED (wymiennymi lub zintegrowanymi).
Takie produkty potrzebują znacznie mniej prądu, by zapewnić optymalne warunki świetlne, a przy tym występują w wielu wariantach: kształt, wielkość, rodzaj gwintu, kluczowe parametry (natężenie, barwa światła). Dzięki nim da się stworzyć optymalne warunki, zwłaszcza gdy postawi się na modele inteligentne, pozwalające na zdalne sterowanie i zapisywanie ustawień do wykorzystania w przyszłości.


Modne lampy stołowe do salonu – jaki produkt wybrać?


Nowoczesna lampa stołowa może mieć różne kolory i bywa wykonana z rozmaitych materiałów, czego przykłady da się bez trudu znaleźć w naszej ofercie. Powinna być jednak zawsze dopasowana do konkretnego wnętrza i kompleksowo pomyślanej aranżacji.
Można zatem zdecydować się na wybór lampy stołowej minimalistycznej do pomieszczeń nowoczesnych i klasycznych. Doskonałym rozwiązaniem do salonu skandynawskiego są produkty z naturalnych materiałów, a zwłaszcza drewna (konstrukcja) i tkanin (abażury). Niektóre lampy stołowe odznaczają się bardzo dekoracyjną formą – są wykonane z połyskującego metalu, a ich klosze zdobią setki kryształków – to opcja ozdobna do modnych pokojów w stylu glamour.


Lampy stołowe w pokoju dziennym – rozwiązania od LightPlus


Lampy stojące stołowe da się wykorzystać nie tylko w sypialni. To także praktyczne rozwiązanie oświetleniowe do modnego i wygodnego salonu. W sklepie internetowym LightPlus oferujemy szeroki wybór mocno zróżnicowanych produktów wysokiej jakości, pochodzących od renomowanych wytwórców. Każdy z nich odznacza się precyzją wykonania, dbałością o detale oraz atrakcyjną ceną.
Zachęcamy do poznania wszystkich naszych opraw oświetleniowych, a w razie potrzeb do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać optymalne lampy do każdej przestrzeni.