Lampy wiszące do jadalni

Wygodna jadalnia powinna być odpowiednio wyposażona, a także doświetlona tak, by bez trudu wykonywać w niej nawet bardzo precyzyjne czynności. Do tego celu służą rozmaite produkty oświetleniowe, w tym oczywiście modne lampy wiszące.


Mocno zróżnicowane lampy wiszące najwyższej jakości można bez trudu znaleźć w naszej ofercie na stronie LightPlus.

Znaleziono 1725 produktów.

Pokazano 1-32 of 1725 produktów

Lampy wiszące do jadalni – do czego służą?

Lampy wiszące chętnie wprowadza się do rozmaitych pomieszczeń o charakterze reprezentacyjnym i rekreacyjnym. Pełnią w nich dwojaką rolę. Z jeden z podstawowych produktów oświetleniowych, który zapewnia idealne warunki do przemieszczania się i wykonywania wszelkich czynności (w tym spożywania posiłków przy rodzinnym stole). Z drugiej strony modna lampa wisząca to też efektowna dekoracja.
Można zdecydować się na oprawy wyposażone w jedno źródło światła lub wybrać niezmiernie ozdobne żyrandole – w duchu klasycznym lub nowoczesne, designerskie lampy.

Jak zawiesić lampę sufitową w jadalni – odpowiednie oświetlenie jadalni

Lampy wiszące w jadalniach mogą stać się głównym punktem świetlnym, umieszczonym centralnie, by skutecznie doświetlić całe wnętrze. Niekiedy stosuje się je jako oświetlenie strefowe, które ma podkreślić znaczenie najważniejszych fragmentów pomieszczenia, w tym choćby stołu do rodzinnych posiłków. Niekiedy montuje się je nad wyspami kuchennymi lub umieszcza nad zestawem mebli wypoczynkowych w kąciku rekreacyjnym w ramach wielofunkcyjnych wnętrz.
Jak zamontować lampę wiszącą? Jeśli trafia nad stół, warto umieścić ją na wysokości około 60-70 cm (liczone od poziomu blatu) oraz zadbać o to, by miała taką wielkość, żeby nie trącać jej przy wstawaniu lub siadaniu przy stole. Bardzo przydatną opcją jest regulacja wysokości zawieszenia lampy klasycznej lub żyrandola.

Nowoczesne lampy wiszące LED – energooszczędne i doskonałe oświetlenie jadalni

Lampy wiszące mogą stać się praktycznym elementem wyposażenia. Jakie rozwiązania wykorzystać do jadalni? Lampy wiszące LED to naprawdę doskonały wybór. Wyróżniają się wysoką energooszczędnością – zużywają znacznie mniej prądu niż klasyczne żarówki. Odznaczają się także dłuższą żywotnością.
Źródła światła LED występują w wielu formach, kształtach i wielkościach. Da się znaleźć produkty o różnym natężeniu, temperaturze barwowej i kolorze światła. Pojawiają się ponadto modele wpisujące się w domowe systemy smart oświetlenia. Dzięki temu da się zdalnie sterować wszystkimi punktami świetlnymi w domu, w tym lampami wiszącymi w jadalni.

Idealne oświetlenie do jadalni – różne style lamp od LightPlus

Lampa wisząca w jadalni musi być nie tylko praktyczna, ale też stylowa. Na szczęście w naszej ofercie na stronie LightPlus oferujemy szeroki wachlarz produktów, wpisujących się w najmodniejsze tendencje estetyczne.
Na co się zdecydować? Dla miłośników prostoty i nowoczesności idealnym rozwiązaniem potrafią być oprawy minimalistyczne, o futurystycznych, mocno zgeometryzowanych formach. Zwolennicy naturalności natomiast mogą wybrać lampy drewniane z tekstylnymi abażurami. Dużą popularnością cieszą się industrialne lampy wiszące. Często są to modele wykonane z metalu i szkła, a niekiedy nawet ograniczone wyłącznie do długich przewodów i ozdobnych źródeł światła bez rozbudowanych osłon.

Lampa wisząca od LightPlus do jadalni

W sklepie internetowym LightPlus stawiamy na najwyższą jakość wszystkich produktów oświetleniowych. W naszej ofercie znajdziesz rozmaite lampy LED, które wyróżnia energooszczędność i długa żywotność, a także oryginalny design. To doskonały sposób na to, by praktycznie i modnie oświetlić nie tylko modną jadalnię.