Kinkiety kryształowe

Kinkiety choć najczęściej niewielkie potrafią być jednak nie tylko praktycznym źródłem światła, ale też ciekawą ozdobą wnętrza – zwłaszcza gdy postawi się na modne i niezmiernie stylowe kinkiety kryształowe.
Szeroki wybór tego typu produktów można znaleźć również w naszej ofercie na stronie LightPlus.

Znaleziono 35 produktów.

Pokazano 1-32 of 35 produktów

Kinkiet metalowy kryształowy – do czego go wykorzystać?

Kinkiety to naprawdę doskonały wybór do wielu domowych czy biurowych wnętrz. Pełnią w nich szereg funkcji – od zadań typowo praktycznych (doświetlenie stref i całych pomieszczeń), po typowo dekoracyjne. Szczególne efekty pod tym względem da się uzyskać z pomocą takich produktów, jak dostępne w naszym sklepie nowoczesne kinkiety metalowe z kryształkami. Jest to rodzaj lamp, który nie tylko zapewnia przyjemne światło, ale też sam w sobie prezentuje się niezmiernie efektownie, zdobiąc przestrzeń blaskiem kryształków. To zdecydowanie doskonałe dopełnienie domu czy mieszkania.

Gdzie montuje się kryształowe kinkiety?

Kinkiet kryształowy to praktyczne rozwiązanie oświetleniowe – zwłaszcza gdy wybierze się model z opcją dopasowywania kąta świecenia (np. regulacja motylkowa). Wówczas da się stworzyć idealne warunki dobrane do potrzeb konkretnej przestrzeni.
Oprawy ścienne z charakterystycznymi kryształkami odbijającymi światło stosuje się chętnie w wielu domowych wnętrzach. Ze względu na efektowną formę wpisują się w pomieszczenia o charakterze reprezentacyjno-rekreacyjnym, jak choćby salony, jadalnie, sypialnie, ale też przedpokoje czy klatki schodowe – efektowna lampa nie zajmuje cennego miejsca, zapewniając światło i zdobiąc przestrzeń już na pierwszy rzut oka.
Tak efektowne oprawy ścienne stosuje się też chętnie w różnych typach lokali usługowych (w kawiarniach czy salonach kosmetycznych), a nawet niekiedy w biurach i gabinetach.

Efektowne źródło światła – modne i energooszczędne kinkiety kryształowe

Kinkiety kryształowe to najczęściej efektowne modele wykonane z bardzo trwałych materiałów. Spotyka się niejeden kinkiet metalowy (chromowany lub malowany na rozmaite kolory), do których mocuje się odpowiednie oszlifowane kryształki. Kawałki szkła wprowadzają dodatkowy efekt ozdobny – ciekawie odbijają światło, budując niepowtarzalny klimat wnętrza.
Tego typu klasyczne kinkiety kryształowe da się również bez trudu połączyć z nowoczesnymi źródłami światła LED. Co wpływa korzystnie na funkcjonalność i energooszczędność produktów oświetleniowych. To sposób na to, by dobrać idealne rozwiązania lub zdecydować się na warianty umożliwiające regulację kluczowych parametrów (także w wersji zdalnej).

Kryształowe kinkiety – w jakich aranżacjach je wykorzystać?

Kryształowy kinkiet to produkt zapewniający bogactwo form, wpisujący się w wiele modnych obecnie trendów wnętrzarskich. Takie lampy doskonale sprawdzą się zarówno w aranżacjach:
    • w stylu glamour (w szczególnie wytwornym stylu),
    • klasycznych (tradycyjne kinkiety z kryształkami),
    • art deco (geometryczne kształty i kryształki odbijające światło).
Niekiedy oryginalne, nowatorskie formy da się nawet wprowadzić do modnych wnętrz nowoczesnych – dodając im nieco blichtru i połysku.

Kryształowe lampy do modnych wnętrz – produkty od LightPlus

Kinkiet z kryształkami w dekoracyjnej lub klasycznej formie to prosty sposób na to, by odmienić oblicze swoich wnętrz. Sprawdź produkty dostępne w naszym asortymencie oraz dobierz takie, które idealnie wpiszą się w Twoje przestrzenie.