Lampy wiszące na pilota

Wygoda w sterowaniu domowym oświetleniem ma olbrzymie znaczenie. Trudno się zatem dziwić, że coraz więcej osób decyduje się na produkty pozwalające na zdalne kontrolowanie warunków. Przydatne mogą się okazać choćby wiszące lampy na pilota.
Również w naszej ofercie posiadamy wiele rozwiązań tego typu, dzięki którym da się nie tylko pięknie, ale też praktycznie oświetlić niemal każde wnętrze.

Znaleziono 70 produktów.

Pokazano 1-32 of 70 produktów

Lampa sufitowa na pilota – największe zalety rozwiązania

Producenci lamp idą z duchem czasu. Oświetlenie na pilota do domu to rozwiązanie wręcz idealne dla osób, które przy minimalnym wysiłku chcą w pełni dopasować warunki oświetleniowe do indywidualnych potrzeb. Urządzenia zdalne, działające w oparciu o różne technologie (w tym Bluetooth) pozwalają bowiem nie tylko włączać i wyłączać lampę wiszącą, ale też niekiedy regulować kluczowe parametry, w tym barwę światła lub wartość natężenia światła.
A to przynosi nie tylko pełen komfort oświetleniowy i poprawę bezpieczeństwa we wnętrzach. Często pomaga też znacząco obniżyć wysokość rachunków za prąd, przy zachowaniu optymalnych warunków.

Gdzie umieścić wiszące lampy sterowane pilotem?

Oprawy wiszące to najczęściej dość okazałe produkty oświetleniowe. Dlatego świetnie sprawdzają się zwłaszcza w większych przestrzeniach, gdzie stanowią źródło światła i dekorację w jednym. W mniejszych wnętrzach niejednokrotnie lepiej zastąpić je takim produktem jak plafon sufitowy.
Gdzie zatem zamontować modele wiszące? Trafiają nad zestawy mebli wypoczynkowych w salonie lub stoły w jadalni (pomieszczenia reprezentacyjno-rekreacyjne). To też idealny sposób na doświetlenie strefy relaksu w salonie lub wyspy kuchennej (niekiedy zamiast jednej lampy używa się kilku w rzędzie). Tak naprawdę jednak takie oprawy nadają się do wprowadzenia do niemal wszystkich typów pomieszczeń – od przedpokojów i korytarzy aż do łazienek (jeśli wybierze się modele o wysokiej ochronie przeciw wilgoci).

Lampa sufitowa LED lub lampa wisząca LED na pilota

Współczesne oświetlenie sterowane pilotem to najczęściej produkty zaawansowane technologicznie, wykorzystujące rozwiązania LED. To wręcz najlepszy wybór dla optymalnego doświetlenia wnętrz. Tego typu lampy zapewniają wysoką energooszczędność i długi czas świecenia, a także występują w tylu wariantach, że bez trudu da się dopasować je do konkretnego wnętrza – mogą to być albo zintegrowane moduły oświetleniowe, albo wymienne żarówki LED. Oba typy produktów da się oczywiście znaleźć na naszej stronie.

Lampa sterowana pilotem w modnych aranżacjach

Lampy ledowe wiszące sprawdzają się w niejednej aranżacji wnętrz. Dla osób ceniących prostotę idealnym wariantem mogą się okazać geometryczne oprawy minimalistyczne. W pomieszczeniach skandynawskich stawia się na proste lampy, niejednokrotnie z elementami z drewna i tekstylnym abażurem. Modele w stylu glamour połyskują i odbijają światło nie tylko od licznych kryształków, ale też wypolerowanych powierzchni metalu. Lampy industrialne natomiast są ascetyczne, przypominając nieco surowe oprawy techniczne wprost z fabrycznych hal.

Oświetlenie od LightPlus – funkcjonalność i styl

Możliwość sterowania z pomocą pilota to olbrzymia wygoda, która przekonuje wielu naszych klientów. Zachęcamy do poznania oferty lamp LED – z ich pomocą odmienisz niemal każde wnętrze.