Lampy wiszące do przedpokoju

W przedpokojach stosuje się różne produkty oświetleniowe, które mają zapewniać komfort, a przy tym zdobić pomieszczenie. Mogą to być praktyczne lampy sufitowe (również oświetlenie ledowe sufitowe) lub lampy ścienne. Oprócz nich w niektórych przestrzeniach da się zastosować bardziej ozdobne produkty, jak choćby modne lampy wiszące.


W naszym sklepie LightPlus posiadamy zarówno oświetlenie sufitowe, jak i wiszące oświetlenie do każdego modnego i wygodnego przedpokoju.

Znaleziono 2178 produktów.

Pokazano 1-32 of 2178 produktów

Lampy sufitowe do przedpokoju czy lampy wiszące – jakie produkty oświetleniowe wybrać?

Oświetlenie przedpokoju powinno się składać z kilku źródeł światła. Podstawą powinno być oświetlenie ogólne (lampa sufitowa, lampa wisząca). Oprócz nich przydają się kinkiety, reflektory (również na szynoprzewodach), lampy stojące – jako oświetlenie uzupełniające lub zadaniowe. Dyskretne oczka wpustowe i taśmy LED nadają się ponadto jako dekoracyjne światło (oświetlenie punktowe lub liniowe).
Kiedy warto zdecydować się na lampy wiszące z jednym lub kilkoma źródłami światła? W przypadku małego przedpokoju chętniej sięga się raczej po oprawy sufitowe (lampa sufitowa, plafon), ponieważ zajmują one mniej miejsca i nie utrudniają przemieszczania się w ramach ciągu komunikacyjnego. Nieco bardziej wymagające są lampy wiszące. Jeśli chcesz zastosować taki model przy niewielkim metrażu, pamiętaj, by oprawa była mała i znalazła się na odpowiedniej wysokości, by nikt nie uderzył o nią głową podczas przechodzenia korytarzem. Czasami takie lampy pełnią rolę nie tylko oświetlenia ogólnego, ale też strefowego (np. w pobliżu lustra).

Oświetlenie korytarza i przedpokoju – energooszczędne rozwiązania LED

By uzyskać w pełni funkcjonalne oświetlenie przedpokoju, warto zdecydować się na lampy i żarówki LED, dostępne w naszym sklepie. To rozwiązania energooszczędne, wyróżniające się dużą żywotnością, co ułatwia obniżenie wysokości domowych rachunków za prąd, przy zachowaniu optymalnego komfortu świetlnego.
Produkty LED występują w wielu wariantach, miewają różne natężenie i temperaturę barwową światła, dzięki czemu da się zbudować idealne oświetlenie w każdej przestrzeni.

Modne lampy do przedpokoju – co wybrać?

Jak stworzyć przytulny nastrój w przedpokoju? Warto zadbać o to, by wykorzystać nie tylko energooszczędne, ale też piękne oprawy, wpisujące się w daną aranżację. Trzeba zwrócić szczególną uwagę właśnie na lampy wiszące, które od progu przyciągają spojrzenia i mogą zupełnie odmienić wnętrze.
W naszej ofercie znajdziesz szereg produktów, wpisujących się w rozmaite trendy – od nowoczesnych po retro. Zwolennicy minimalizmu powinni postawić na nowoczesne lampy, o skrajnie prostych, geometrycznych oprawach. Modele skandynawskie mają drewnianą konstrukcję i niejednokrotnie klosz szklany lub abażur z tkaniny. Zdecydowanie bardziej dekoracyjny charakter mają natomiast lampy glamour – chromowane, połyskujące i odbijające światło dzięki kryształkom.

Oświetlenie do przedpokoju – efektowne lampy wiszące do każdego wnętrza

Naszej ofercie posiadamy rozmaite lampy wiszące do przedpokojów – o mniejszej i większej formie. Dzięki nim da się oświetlić całe wnętrze, ale też doświetlić wybrane strefy. Lampy sufitowe i wiszące do przedpokoju dostępne na LightPlus to produkty najwyższej jakości, od renomowanych dostawców. To sposób na modne i praktyczne oświetlenie do Twojego domu na długie lata.