Tuby do biura

Nowoczesne oświetlenie do biura warto oprzeć na odpowiednich produktach, łączących ciekawy design i najwyższą funkcjonalność. Dobre rezultaty dają choćby praktyczne lampy tuby, które da się wykorzystać w większości domowych wnętrz.

W naszym sklepie internetowym LightPlus można znaleźć szeroki wybór zróżnicowanych rozwiązań, pozwalających na wygodne doświetlenie każdego stanowiska pracy.

Znaleziono 496 produktów.

Pokazano 1-32 of 496 produktów

Lampy tuby – w jakiej roli się je wykorzystuje w biurach?

Dobrze oświetlone biuro wymaga kilku opraw, które wzajemnie się uzupełniają. Podstawą systemu są zazwyczaj oprawy wiszące lub sufitowe (oświetlenie ogólne). W tej roli fenomenalnie sprawdzają się także oprawy typu tuba. To niewielkie lampy natynkowe, które montuje się pojedynczo (oświetlenie punktowe) lub w zespołach, pozwalających na równomierne doświetlenie całego wnętrza lub jego wybranej części. Bardzo praktyczne pod tym względem są modele wyposażone w kilka źródeł światła z możliwością regulacji kąta padania światła każdej z nich.
Lampy tuby montuje się w gabinetach i biurach. To także wygodny sposób na oświetlenie korytarzy, klatek schodowych, pomieszczeń socjalnych. Wystarczy wybrać odpowiednie oprawy z naszej kolekcji i prawidłowo rozmieścić je na sufitach.

Nowoczesne oświetlenie biurowe – energooszczędne lampy LED

W biurach warto stawiać na praktyczne produkty oświetleniowe. Z tego względu szczególnie dobrym wyborem są lampy wyposażone w źródła światła LED. To opcja energooszczędna, wyróżniająca się dużą żywotnością. Można znaleźć modele ze zintegrowanymi modułami lub wymiennymi żarówkami, które mają zróżnicowane parametry techniczne (wielkość, kształt, natężenie światła, temperatura barwowa).
Dla uzyskania optymalnego oświetlenia przestrzeni korzysta się też z rozwiązań inteligentnych, którymi steruje się zdalne. Da się połączyć je z czujnikami ruchu, co przydaje się zwłaszcza w korytarzach i na klatkach schodowych, by zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników i ograniczyć zużycie prądu.

Modne aranżacje wnętrz – lampy tuby do biura

Lampy typu tuba najczęściej kojarzy się z aranżacjami nowoczesnymi i industrialnymi. Tak naprawdę jednak jest to opcja uniwersalna, do zamontowania w każdym biurze. Wystarczy tylko znaleźć rozwiązania utrzymane w odpowiednim nurcie w naszej bogatej ofercie.
Do przestrzeni minimalistycznych dobrze wybrać modele geometryczne, o syntetycznej formie i stonowanych kolorach. W biurach skandynawskich można natomiast umieścić oprawki drewniane ze szklanymi osłonami. Zwolennicy glamour powinni z kolei wykorzystać produkty chromowane, o eleganckim i dekoracyjnym designie.

Wygodne i praktyczne oświetlenie do biur od LightPlus

Lampy tuby to praktyczne oświetlenie nie tylko do biura. Niewielkie oprawki wpisują się równie dobrze w przestronne gabinety, jak i ciasne korytarze. Z ich pomocą da się zatem doświetlić tak naprawdę wszystkie wnętrza.
Zachęcamy do poznania szerokiego asortymentu LightPlus, by wybrać idealną opcję na każde stanowisko pracy.