Tuby do przedpokoju

Modne oświetlenie wcale nie musi być rozbudowane i dekoracyjne. Czasami wystarczają proste, techniczne lampy wysokiej jakości, by stworzyć idealne warunki. W tej roli idealnie sprawdzają się lampy tuby, chętnie stosowane choćby do oświetlania przedpokojów.


W ofercie LightPlus bez większego trudu da się znaleźć modne lampy tuby, które pozwalają rozjaśnić niejedno wnętrze.

Znaleziono 496 produktów.

Pokazano 1-32 of 496 produktów

Lampy sufitowe typu tuba – do czego ich używać w modnych wnętrzach?

Funkcjonalne oświetlenie do przedpokoju powinno składać się z przynajmniej kilku punktów świetlnych, które zapewniają wystarczającą ilość światła i tworzą przytulny nastrój w pomieszczeniu, gdzie zazwyczaj nie możemy liczyć na światło słoneczne.
W takich przestrzeniach montuje się centralnie pojedyncze oprawy do sufitu (np. plafony). Alternatywą są lampy tuby i inne modele natynkowe. Nadają się do wykorzystania pojedynczo, na przykład jako oświetlenie lustra na ścianie lub strefy wejścia. Większy zespół przydaje się do równomiernego doświetlenia całej przestrzeni, zwłaszcza gdy wybierze się modele z regulacją kąta padania światła, które można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Lampy do przedpokoju – tuby i modne aranżacje pomieszczenia

Gdy planuje się oświetlenie do przedpokoju, warto zadbać o spójny wygląd wszystkich produktów oświetleniowych. Tuby są o tyle praktyczne, że wpisują się w wiele wnętrz, a przy tym świetnie sprawdzają się, gdy chce się oświetlić zarówno duży, jak i mały przedpokój lub korytarz. Nadają się bowiem do różnej wielkości pomieszczenia, a same są na tyle niewielkie i dyskretne, że nie zajmują miejsca ani nie utrudniają korzystania z przestrzeni.
Lampy tuby bywają używane w rozmaitych aranżacjach. Minimalistyczne cylindry to znak rozpoznawczy pomieszczeń nowoczesnych, minimalistycznych czy hi-tech. Drewniane oprawki kwadratowe lub prostokątne ciekawie wpisują się w przestrzenie skandynawskie. Chromowane produkty okrągłe stanowią natomiast idealne uzupełnienie dekoracyjnych aranżacji glamour.

Nowoczesne lampy tuby a oświetlenie LED do przedpokoju i korytarza

Modne wnętrze musi być skutecznie oświetlone. Lampy do przedpokoju, utrzymane w odpowiednim stylu, budują w nim klimat i zapewniają pełną funkcjonalność. Warto zdecydować się na modele ze źródłami światła LED. To rozwiązanie energooszczędne, o długiej żywotności. Występują w wariantach z różnym natężeniem, czy miewają rozmaite barwy światła, co ułatwia dopasowanie ich do każdej lampy. Co więcej można zdecydować się na oprawy wpisujące się w systemy Smart House i nadające się do połączenia z czujnikami ruchu, co zwiększa wygodę i bezpieczeństwo korzystania z przedpokoju.

Modne i funkcjonalne oświetlenie od LightPlus

Odpowiednie dopasowanie lamp w pomieszczeniu to sposób na większy komfort użytkowników oraz budowanie ciekawej aranżacji. Na szczęście w LightPlus oferujemy szeroki wybór lamp typu tuba, które sprawdzają się w wielu przestrzeniach – od nowoczesnych po vintage. Sprawdź naszą ofertę i znajdź idealne produkty do własnego domu lub mieszkania.