Lampy wiszące sople

Efektowne oświetlenie wiszące to nie tylko praktyczne źródła światła, ale też stylowe dopełnienie aranżacji i ozdoba, zwłaszcza gdy postawi się na takie produkty, jak lampy sople.


Chcesz odmienić charakter swoich domowych wnętrz? Wybierz lampę wiszącą w typie sopli dostępną w naszym sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 111 produktów.

Pokazano 1-32 of 111 produktów

Lampy sople – efektowny sposób na oświetlenie wnętrz

Lampy sople to mocno wydłużone oprawki wiszące, przypominające kształtem właśnie sople lodowe. Występują w pojedynkę jako punktowe źródło światła lub w większych zespołach – zawieszanych w linii lub skupiskach (na tej samej bądź różnych wysokościach). Mogą być montowane bezpośrednio do sufitu lub zawieszone na długich przewodach jako lampy pająki.
Tak duże spektrum rozwiązań sprawia, że tego typu produkt sprawdza się w różnych rolach w ramach praktycznego systemu oświetleniowego. Większe żyrandole stosuje się jako lampę główną lub strefową. Pojedyncze przydają się w roli oświetlenia punktowego o charakterze dekoracyjnym lub zadaniowym.

Gdzie zamontować lampę wiszącą w formie sopli?

Wielką zaletą lamp sopli jest ich uniwersalność. Tak naprawdę da się je wykorzystać we wnętrzu każdego pomieszczenia. Bardziej okazałe produkty (wyposażone w wiele źródeł światła) najlepiej prezentują się w przestronnych strefach reprezentacyjnych. Trafiają nad zestaw mebli w salonie lub stół do rodzinnych posiłków. Z ich pomocą da się jednak również doświetlić wyspę kuchenną, strefę telewizora lub łóżko w sypialni.

Modne oświetlenie do domowych wnętrz

Lampy sople to niezmiernie nowoczesne produkty nie pozbawione walorów dekoracyjnych, wpisujące się w wiele współczesnych tendencji wnętrzarskich. Wszystko zależy od materiałów, koloru i kształtu sopli.
Skrajnie proste modele, o gładkiej powierzchni, utrzymane w neutralnych kolorach, idealnie sprawdzają się w pokojach w stylu nowoczesnym i skandynawskim. Czarne lampy sople (zwłaszcza w wariancie lampy pająka) można też zamontować we wnętrzach w stylu industrialnym. Połyskujące oprawki w odcieniu złota lub chromu to natomiast ciekawy pomysł na oświetlenie w stylu glamour.

Lampy sople od LightPlus – funkcjonalne i stylowe oświetlenie do każdego pomieszczenia

Lampy w formie efektownych sopli cieszą się wielką popularnością. Wyróżnia je modny design. Często można używać ich ze źródłami światła LED, co przekłada się na dużą żywotność i energooszczędność domowego oświetlenia. To rozwiązania piękne, praktyczne i ponadczasowe.
Zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty i wybrania produktu w pełni wpisującego się w indywidualne potrzeby i oczekiwania.