Lampy wbijane do ziemi

W ogrodach potrzeba różnych typów oświetlenia, które zapewni bezpieczne i komfortowe warunki do przebywania w przydomowej przestrzeni o każdej porze dnia lub nocy. Do szczególnie popularnych opcji, cieszących się wielką sympatią użytkowników, zaliczają się lampy ogrodowe wbijane w ziemię.


Chcesz ciekawie i praktycznie oświetlić swoją posesję? Potrzebujesz trwałych rozwiązań najwyższej klasy? Szeroki wachlarz opraw oświetleniowych znajdziesz w naszym sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 27 produktów.

Pokazano 1-27 of 27 produktów

Lampa ogrodowa wbijana do każdego ogrodu – zastosowanie w przydomowym terenie


Oświetlenie ogrodu przybiera mocno zróżnicowane formy, dopasowane do konkretnych potrzeb, specyfiki terenu i kompleksowej aranżacji przestrzeni. Do czego w ramach systemu oświetleniowego przydają się zatem lampy ogrodowe wbijane w ziemię?
To praktyczne oświetlenie, które stosuje się choćby jako:
    • oświetlenie ścieżek,
    • podświetlenie drogi podjazdu do garażu,
    • światło na dojściu do drzwi wejściowych,
    • ozdobę rabat i dekoracyjne podświetlenie małej architektury.
Lampy tego typu są proste w montażu, pozwalając na łatwe rozmieszczenie ich w przestrzeni, zgodnie z potrzebami.


Wbijane lampy ogrodowe LED – energooszczędność i funkcjonalność na lata


Jeśli chce się stworzyć funkcjonalne oświetlenie do ogrodu, warto postawić na produkty LED. To doskonałe rozwiązanie wysokiej jakości, wyposażone w źródła światła energooszczędne i żywotne zarazem.
Bywają to wymienne żarówki LED lub wbudowane źródło światła LED. Łatwo znaleźć produkt o odpowiednim natężeniu i temperaturze barwowej, by idealnie oświetlić każdy zakamarek ogrodu.
Nowoczesne oprawy LED do ogrodu są wykonane z wytrzymałych materiałów, jak stal nierdzewna, aluminium, tworzywo sztuczne, oraz odznaczają się wysoką ochroną IP, dzięki czemu są odporne na zmienne warunki atmosferyczne.


Modne lampy do ogrodu – oświetlenie w rozmaitych aranżacjach


Lampki ogrodowe wbijane przybierają rozmaite formy. W naszym sklepie znajdziesz ozdobne latarenki, wpisujące się w szereg aranżacji retro i klasycznych. Możesz też postawić na minimalistyczne oprawy techniczne, ciekawie prezentujące się w ogrodach skandynawskich. Zwolennicy hi-tech czy nurtów nowoczesnych chętnie sięgają po modele o designerskich kształtach, które również można nabyć za pośrednictwem LightPlus.


Ponadczasowe oświetlenie ogrodów od LightPlus


Chcesz ciekawie oświetlić ogród? Poznaj naszą ofertę lamp o zróżnicowanych parametrach technicznych i estetyce, wpisującej się w wiele potrzeb. W razie pytań chętnie służymy pomocą, byś znalazł idealne źródło światła do swojego przydomowego terenu.