Żyrandole na pilota

Jakie powinno być idealne oświetlenie? Przede wszystkim praktyczne i odpowiadające upodobaniom estetycznym użytkowników danej przestrzeni. Dlatego warto stawiać na produkty najwyższej jakości, w tym efektowne żyrandole. Dla jeszcze większej swobody można wybrać takie, które pozwalają na sterowanie za pomocą praktycznego pilota.
Spory wybór takich opraw, do których zalicza się niejedna lampa sufitowa i wisząca, jest obecny również w naszej ofercie w sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 64 produktów.

Pokazano 1-32 of 64 produktów

Lampy sterowane pilotem – największe zalety

Dlaczego warto zdecydować się na żyrandole sterowane pilotem? To świetny sposób, by łatwo dopasować oświetlenie we wnętrzu do własnych potrzeb, bez konieczności wstawania do włącznika ściennego. Przy minimalnym wysiłku da się nie tylko włączać czy wyłączać lampy, ale też niejednokrotnie zyskuje się możliwość regulacji kluczowych parametrów, co przynosi oprócz wygody realne oszczędności finansowe. Da się zmieniać natężenie światła (opcja ściemniacza) lub ustawić kolor ciepły biały, neutralny biały, zimny biały (wiele modeli jest dostępnych we wszystkich trzech kolorach światła). Niekiedy udaje się nawet wybrać jedną z miliona barw, by zbudować niepowtarzalny klimat w swoim wnętrzu.

Gdzie zawiesić żyrandole sterowane za pomocą pilota?

Efektowne żyrandole przykuwają spojrzenia – nie tylko zapewniają światło, ale też stają się ważną ozdobą w każdym pomieszczeniu. Dlatego warto umieszczać je głównie w miejscach reprezentacyjnych lub rekreacyjnych, gdzie spędza się dużo czasu. Szczególnie rozbudowane oprawy najlepiej wprowadzić do wysokich, przestronnych wnętrz, by nie utrudniały przemieszczania się czy nie przytłaczały. Świetnie prezentują się nad zestawem mebli wypoczynkowych w salonie, stołem w jadalni czy łóżkiem w sypialni, gdzie pełnią funkcję oświetlenia głównego lub strefowego.

Lampa wisząca lub lampa sufitowa LED – funkcjonalność i styl

Pełną funkcjonalność produktu da się uzyskać, jeśli w lampie znajduje się źródło światła LED. To nowoczesne rozwiązanie, które wyróżnia się energooszczędnością i dobrą żywotnością. Można zdecydować się na wymienne żarówki (różne gwinty i parametry oświetleniowe) lub postawić na zintegrowane LED, co jeszcze bardziej zwiększa zakres wzorów modnych lamp wiszących.

Oprawy wyróżniające się nowoczesnym designem – aktualne trendy w oświetleniu

Nowoczesny design i technologia LED da się wprowadzić niemal do każdej przestrzeni. Należy tylko dopasować właściwą oprawę. Bez trudu da się znaleźć minimalistyczne modele nowoczesne do pomieszczeń skandynawskich, hi-tech czy industrialnych. Coś dla siebie znajdą również zwolennicy bogatych i luksusowych nurtów. Lampy sterowane pilotem sprawdzają się bowiem także w przestrzeniach glamour lub art deco.

Najlepszy wybór do domu lub biura – wiszące lampy od LightPlus

Oświetlenie sterowane pilotem pozwala dopasować warunki świetlne do osobistych upodobań i potrzeb. To wygoda i bezpieczeństwo oświetleniowe. Nowoczesne produkty występują również w wielu wariantach, wpisujących się we wszystkie popularne obecnie nurty. Każdy zatem może sprawić, że jego domowe oświetlenie stanie się praktyczniejsze i zdecydowanie ciekawsze wizualnie.
Sprawdź naszą ofertę LightPlus i wybierz odpowiedni żyrandol sterowany pilotem, który posłuży Ci przez wiele lat.