Lampy podłogowe do biura

Dobre oświetlenie biurowe powinno składać się z przynajmniej kilku elementów, pozwalających na bezpieczną i swobodną realizację obowiązków służbowych. Obok klasycznych produktów, jak lampy sufitowe czy lampy stołowe, coraz częściej stawia się na rozwiązania dodatkowe, jak choćby lampy podłogowe do biura.


W naszym sklepie online bez większego trudu da się znaleźć wiele opraw oświetleniowych, w tym modele stojące, dzięki którym tworzy się idealne oświetlenie każdego wnętrza.

Znaleziono 221 produktów.

Pokazano 1-32 of 221 produktów

Lampy podłogowe w biurze – do czego przydają się lampy stojące?

W biurach stosuje się wiele produktów oświetleniowych, które można znaleźć również w naszej ofercie. Podstawą są oczywiście lampy główne (wiszące lub sufitowe). Poza nimi najważniejszym elementem systemu pozostają lampy biurkowe, które doświetlają przestrzeń roboczą, zapewniając odpowiednie warunki do realizacji precyzyjnych zadań (czytanie, pisanie, rysowanie etc.). Gdy wybiera się tego typu lampy biurowe, oprócz klasycznych modeli stołowych, można zdecydować się na lampy podłogowe, idealnie sprawdzające się w większym biurze, by doświetlić stanowisko pracy.
Takie okazałe oprawy nie tylko zapewniają światło w miejscu realizacji zadań i rozjaśniają cały gabinet, ale też stanowią ważny element dekoracji i budowania klimatu w zaciszu gabinetu.

Podłogowe lampy do biura – energooszczędne rozwiązania od LightPlus a dobrze oświetlony gabinet

Lampa biurowa podłogowa powinna być praktyczna (regulacja kąta padania światła i wysokości oprawy), ale też energooszczędna. Dlatego, gdy chce się dobrze oświetlić biuro lub gabinet w domu, warto stawiać na nowoczesne produkty.
Doskonały wybór to na przykład lampy biurowe LED (wymienne źródło światła lub zintegrowany moduł). Użycie ich w miejscu pracy pozwala zredukować zużycie energii oraz wydłużyć czas eksploatacji (duża żywotność źródeł światła LED). Bez trudu da się znaleźć modele o zróżnicowanych gwintach i wielkości, a także dopasować kluczowe parametry światła: natężenie, temperatura barwowa. Zwłaszcza w przypadku biurka pojawiają się pod tym względem konkretne wymagania – przydaje się światło chłodne, które sprzyja koncentracji.
Na stronie LightPlus można łatwo znaleźć modele zapewniające opcję regulacji natężenia (ściemniacz) lub temperatury barwowej i koloru światła (LED RGB), by oświetlenie biurowe było zawsze w pełni dopasowane do konkretnych potrzeb.

Lampy stojące w biurze – różne style aranżacyjne a oprawy oświetleniowe

Lampy biurkowe należy dopasować wizualnie do całej aranżacji stanowiska pracy w ramach biura. Obecnie chętnie sięga się po produkty minimalistyczne, tak popularne w stylu nowoczesnym i klasycznym. Można też doświetlić biuro, stosując lampy biurowe retro lub vintage – o mosiężnej konstrukcji i dekoracyjnej formie. Jeśli natomiast chce się zbudować przestrzeń w duchu naturalnym, warto zdecydować się na lampę biurową skandynawską – z drewna, wyposażoną w tekstylny abażur. To idealny wybór do wielu wnętrz, również w duchu urban jungle.

Lampy podłogowe do biura od LightPlus

Lampki biurkowe do biura mogą przybierać zróżnicowane formy. Bywają to modele stołowe, choć okazała lampa podłogowa w biurze również potrafi okazać się bardzo przydatna.
W naszym sklepie znajdziesz zarówno lampki stołowe, jak i lampy podłogowe. Dzięki temu dopasujesz warunki świetlne na stanowisku pracy do konkretnych potrzeb oraz specyfiki danego wnętrza.