Lampy ścienne kinkiety do salonu


W salonach potrzeba przynajmniej kilku punktów świetlnych, które zapewnią odpowiednie warunki do swobodnego funkcjonowania. Oprócz podstawowych lamp wiszących czy sufitowych przydają się także lampy ścienne i nowoczesne kinkiety.


W sklepie internetowym LightPlus bez trudu da się znaleźć eleganckie kinkiety ścienne i inne typy oświetlenia bocznego, dzięki którym każdy pokój dzienny zyska dodatkowy blask.

Znaleziono 1126 produktów.

Pokazano 1-32 of 1126 produktów

Kinkiety do salonu – nowoczesne i praktyczne oświetlenie pokoju dziennego


Do pokoju dziennego wprowadza się różne rodzaje produktów oświetleniowych, które pełnią w nim funkcje praktyczną, ale też niejednokrotnie mają ważną rolę dekoracyjną. Podstawą jest oczywiście oświetlenie ogólne (sufitowe, wiszące), które zapewnia warunki do bezpiecznego i swobodnego przemieszczania się i wykonywania prostych czynności. Oprócz nich stosuje się oświetlenie boczne, najczęściej w formie lamp ściennych i podłogowych.
Do czego przydają się kinkiety do salonu? Z jednej strony to dodatkowe źródło światła, które buduje przytulny klimat i zapewnia warunki do wypoczynku. Można ich użyć do tego, by oświetlić twarz osoby stojącej przed lustrem lub doświetlić wybrane detale wyposażenia (witrynki, dzieła sztuki na ścianach czy półkach). Modne kinkiety nowoczesne z regulacją kąta padania światła potrafią dać mocny strumień światła, idealny do czytania czy pisania w miękkim fotelu.


Idealne źródło światła do danego pomieszczenia – kinkiety LED do salonu


Nowoczesne typy lamp ściennych warto wyposażyć w zaawansowane źródła światła LED. Kinkiety ledowe odznaczają się znacznie mniejszym zużyciem energii i większą żywotnością niż klasyczne żarówki. Diody LED mogą dawać światło o zróżnicowanym natężeniu i temperaturze barwowej (barwa światła). Wymienne produkty LED występują w różnych kształtach, a zintegrowane moduły to sposób na uzyskanie efektownych, designerskich kształtów, którymi może się wyróżniać ekskluzywny kinkiet.
Wiele nowoczesnych kinkietów można bez trudu wpisać systemy inteligentnego oświetlenia wnętrz. Można sterować nimi zdalnie, regulować parametry, a nawet zapisać ulubione ustawienia do wykorzystania w przyszłości. Wystarczy postawić na praktyczne lampy z naszej bogatej oferty.


Stylowe kinkiety, czyli jak dobrać lampy do konkretnej aranżacji w każdym wnętrzu w naszym domu


Wszystkie typy kinkietów do salonu powinny być dopasowane do aranżacji pomieszczenia w ramach każdego najmniejszego detalu.
Jakie modele wybrać, by stworzyć modne wnętrze? Nowoczesne kinkiety, proste i geometryczne, to idealne źródło światła do salonów minimalistycznych, hi-tech i skandynawskich. Kinkiety klasyczne sprawdzają się w tradycyjnych wnętrzach, potrafią też ożywić pokoje retro czy przestrzenie w stylu nowojorskim. Ascetyczna i techniczna lampa ścienna to znak rozpoznawczy, który wyróżnia styl loftowy. Eleganckie kinkiety do salonu, chromowane i zdobione kryształkami pięknie ozdobią natomiast mieszkania glamour.
W naszej ofercie bez trudu da się znaleźć praktyczne i stylowe kinkiety wewnętrzne do każdego salonu.


Nowoczesny kinkiet do salonu – idealne oświetlenie od LightPlus


Luksusowe kinkiety w salonie to idealny pomysł na dopełnienie aranżacji i zbudowanie systemu oświetleniowego. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kinkietów w atrakcyjnych cenach, współpracujących ze źródłami światła w technologii LED, co zapewnia długie lata bezproblemowego użytkowania. Produkty pochodzą od renomowanych dostawców, co zapewnia wysoką jakość każdej lampy, a także tworzy wyjątkowy klimat.
Zapraszamy do poznania naszych rozwiązań, a w razie pytań do kontaktu z naszymi ekspertami, by stworzyć idealne oświetlenie nie tylko do salonu.