Lampy podłogowe do przedpokoju

W przedpokojach stosuje się wiele rodzajów lamp, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort korzystania z przestrzeni, a także zdobią pomieszczenie. Oprócz standardowych produktów wykorzystuje się szereg dodatkowych opraw, w tym lampy podłogowe do przedpokoju.


W naszym sklepie internetowym można znaleźć rozmaite lampy do przedpokoju, w tym modne i funkcjonalne produkty stojące.

Znaleziono 219 produktów.

Pokazano 1-32 of 219 produktów

Lampy stojące do przedpokoju – kiedy się na nie zdecydować?

Lampa podłogowa w przedpokoju nie jest podstawowym elementem systemu oświetleniowego w tej części mieszkania lub domu. Zazwyczaj bowiem korytarze i przedpokoje nie zaliczają się do największych, przez co szuka się opraw, które nie będą zajmowały cennego miejsca. Częściej zatem spotyka się oprawy sufitowe lub lampy ścienne.
Na lampę stojącą podłogową (prostą, z łukowym ramieniem, trójnogiem) można zdecydować się w bardziej przestronnych wnętrzach, gdzie ustawienie oprawy nie wpłynie negatywnie na funkcjonalność ciągów komunikacyjnych. Do czego się jej używa? Przydaje się jako oświetlenie uzupełniające, boczne. Daje też ciekawe efekty w roli oświetlenia strefy lustra, bez którego nie da się raczej obyć w żadnym przedpokoju. Warto postawić na modele z regulacją wysokości i kąta padania światła, co ułatwia dopasowanie warunków do indywidualnych oczekiwań. Co więcej lampy tego typu dekorują przestrzeń, wpływając na jej całościowy odbiór.

Podłogowa lampa LED – nowoczesne i stylowe oświetlenie wnętrz

Lampy podłogowe mogą być nie tylko ozdobne, ale też niezmiernie praktyczne, zwłaszcza gdy wybierze się modele LED (wymiennie źródła światła lub moduły zintegrowane). Zwiększa to znacząco energooszczędność lampy i podnosi jej żywotność na długie lata spokojnego użytkowania.
Produkty LED to także szeroki wachlarz rozwiązań, dopasowanych do rozmaitych potrzeb i wielu wnętrz. Pojawiają się źródła światła o niemal dowolnym natężeniu, temperaturze barwowej, a także pozwalające na zdalne sterowanie oświetleniem w ramach systemu smart.

Różne oblicza aranżacji wnętrz – jakie lampy wybrać do przedpokoju?

Oświetlenie do przedpokoju musi być zaplanowane kompleksowo i spójne z całościową aranżacją wnętrza. Dotyczy to również lamp podłogowych – okazałych i przyciągających spojrzenia. W sklepie LightPlus posiadamy szeroki wybór modeli wpisujących się w wiele potrzeb i oczekiwań.
Miłośnicy prostoty i nowoczesnych rozwiązań mogą zdecydować się na geometryczne lampy minimalistyczne. Do wnętrz skandynawskich lepiej sprawdzą się modele na trójnogach z drewna, zwieńczone płóciennymi abażurami. W aranżacjach glamour lub art déco można natomiast umieścić lampy na chromowanym, łukowym ramieniu z połyskującą osłoną, często ozdobioną kryształkami.

Funkcjonalne oświetlenie od LightPlus – najwyższej jakości produkty od renomowanych dostawców

W sklepie LightPlus zapewniamy szeroki wybór lamp podłogowych najwyższej jakości nie tylko do przedpokoju, wykonanych z trwałych materiałów i utrzymanych w najmodniejszych trendach. Sprawdź nasz asortyment i wybierz idealne oświetlenie do swojego domu.