Czarne lampy wiszące

Czym powinny wyróżniać się dobre produkty oświetleniowe? Trwałością, bezpieczeństwem użytkowania, a także modnym wzornictwem. Składa się na nie również właściwie dobrana kolorystyka – dopasowana do pozostałych opraw i całego wystroju. Do szczególnie lubianych rozwiązań zaliczają się zwłaszcza czarne lampy wiszące.
Lampy wiszące w odcieniach czerni da się bez trudu znaleźć również w naszej ofercie w sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 1356 produktów.

Pokazano 1-32 of 1356 produktów

Lampy wiszące czarne – konstrukcja i osłony źródeł światła

Lampy czarne to popularny typ oświetlenia do modnych wnętrz. Praktyczny i uniwersalny kolor da się bowiem łatwo wprowadzić zarówno do przestrzeni nowoczesnych, surowych (np. styl industrialny), jak i retro.
Można znaleźć modele monochromatyczne, utrzymane w całości w ciemnych odcieniach. Innym rozwiązaniem są również opcje z czarną konstrukcją i wzorzystymi osłonami źródeł światła lub wyposażone w czarne klosze czy abażury.

Czarne lampy – z jakich materiałów mogą być wykonane?

Lampy czarne bywają wykonane z różnych materiałów. Do najpopularniejszych zaliczają się:
    • metal,
    • tworzywo sztuczne,
    • drewno.
Wzbogaca się je dodatkowo rozmaitymi elementami ze szkła lub tkaniny, również w kolorze czarnym. Wiele takich rozwiązań posiadamy oczywiście w naszym sklepie LightPlus.

Nowoczesne, czarne lampy wiszące – design i energooszczędne źródła światła

Lampy LED w kolorze czarnym to rozwiązania z jednej strony tradycyjne, z drugiej wyróżniające się funkcjonalnością. Wykorzystanie do lamp wiszących wymiennych lub zintegrowanych źródeł światła LED to szansa na zmniejszenie wysokości rachunków za oświetlenie, wydłużenie czasu użytkowania produktu. Wiele dostępnych rozwiązań pozwala nawet na regulowanie kluczowych parametrów, jak temperatura barwowa i natężenie. Zdarza się, że inteligentne lampy do regulacji zdalnej – przez pilota czy aplikację.

Wiszące oświetlenie w odcieniu czerni – do jakich wnętrz czarny kolor lamp?

Czarną lampę wiszącą da się wprowadzić niemal do każdego pomieszczenia, utrzymanego w prawie dowolnym stylu. W zależności od wielkości oprawy może ona pełnić nieco inną funkcję – oświetlenia ogólnego, zadaniowego, strefowego czy dekoracyjnego. Okazałe czarne żyrandole to idealny sposób na doświetlenie stołu w jadalni, wyspy kuchennej lub zestawu mebli wypoczynkowych w salonie. Mniejsze (w których dominuje czarny kolor lampy) da się wykorzystać nie tylko w nowoczesnych wnętrzach.
W jakich aranżacjach zastosować czarne oprawy? To rozwiązania naprawdę uniwersalne. Proste i geometryczne modele to sposób na światło w przestrzeni minimalistycznej, nowoczesnej i skandynawskiej. Skrajnie surowe formy warto umieścić w pomieszczeniu w stylu industrialnym (stylu loftowym). Natomiast czarne oprawy z chromowanymi detalami i kryształkami to znak rozpoznawczy wnętrz glamour.

Lampy czarne do domu – produkty od LightPlus do każdego wnętrza

Czarna lampa wisząca to ponadczasowy klasyk. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór modeli pochodzących od sprawdzonych producentów. Posiadamy zarówno czarne, wiszące lampy, jak i czarne lampy sufitowe. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.
Zapoznaj się z lampami w naszym sklepie i dobierz idealne rozwiązania do każdego pomieszczenia.