Lampy wiszące kryształowe

Nowoczesne lampy wiszące potrafią być prawdziwą ozdobną modnych wnętrz mieszkalnych, jeśli tylko znajdzie się produkt w pełni dopasowany do danej aranżacji. Wówczas oprawa zarówno zapewnia dużo światła, jak i staje się piękną dekoracją, przyciągającą niejedno spojrzenie.
Szukasz stylowych lamp wiszących najwyższej klasy? Sprawdź nasze lampy wiszące kryształowe, dostępne w sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 125 produktów.

Pokazano 1-32 of 125 produktów

Stylowe lampy wiszące kryształowe – modne rozwiązanie w oświetleniu wnętrz

Kryształowe lampy wiszące to niezmiernie efektowny sposób na oświetlenie domowych wnętrz. Najczęściej trafiają do bardziej okazałych przestrzeni. W ciasnych pokojach zazwyczaj lepiej sprawdzi się lampa sufitowa, której wszystkie elementy są w całości przytwierdzone do powierzchni – dzięki temu nie zajmuje miejsca i nie przytłacza.
Jeśli jednak pozwala na to metraż i warunki, warto rozważyć montaż lampy wiszącej kryształowej, jak te dostępne w naszej ofercie. Idealnie sprawdza się jako główne źródło światła dla całego pomieszczenia. Stosuje się je również w roli oświetlenia strefowego – by podkreślić znaczenie wybranej części wnętrza.

W jakich pomieszczeniach zastosować lampy wiszące kryształowe?

Lampy kryształowe wiszące to znak rozpoznawczy pokoi o charakterze reprezentacyjno-rekreacyjnym. Najczęściej można je zatem spotkać w eleganckich salonach i jadalniach, gdzie trafiają choćby nad zestaw mebli wypoczynkowych lub stół do rodzinnych posiłków. Dopasowanie wielkości i pozycji lampy zależy od pozostałych elementów wyposażenia, rozmieszczenia ciągów komunikacyjnych etc.
Tak naprawdę jednak lampa wisząca kryształowa może się pojawić niemal w każdym pomieszczeniu – jeśli tylko pozwalają na to warunki. Kryształowe lampy wiszące pojawiają się zatem w sypialniach, kuchniach, a nawet w łazienkach, jeśli tylko zadba się o wybór modelu o wysokim współczynniku ochrony IP.

Wiszące żyrandole kryształowe – w jakich aranżacjach ich użyć?

Lampa wisząca z kryształowymi elementami kojarzy się przede wszystkim z bardzo eleganckimi, klasycznymi pomieszczeniami. Z jej pomocą ożywia się aranżacje tradycyjne i niektóre retro. To również ciekawy pomysł na oświetlenie salonów czy sypialni w duchu art déco.
Nie oznacza to jednak, że kryształowe lampy wiszące nie mogą wyróżniać się nowoczesnym designem, a przez to sprawdzić się w minimalistycznym wnętrzu, jako główna ozdoba. Na lampy kryształowe chętnie decydują się także miłośnicy stylu glamour, w którym połysk chromowanej konstrukcji oraz liczne odbicia światła na powierzchni szkła budują niepowtarzalny klimat.

Lampy wiszące kryształowe a źródła światła

Każdy kryształowy żyrandol warto wyposażyć w odpowiednie źródło światła. Najlepiej sprawdzają się obecnie produkty LED. To rozwiązania energooszczędne, o długiej żywotności, dzięki którym da się stworzyć idealne warunki oświetleniowe w każdej przestrzeni. Można zdecydować się na lampy ze zintegrowanym modułem ledowym lub modele z wymiennymi żarówkami. Wiele z modeli dostępnych w naszym sklepie da się podłączyć do domowych systemów smart, by jeszcze wygodniej kontrolować warunki zdalnie – za pomocą aplikacji, komend głosowych lub pilotów.

Kryształowe lampy wiszące od LightPlus

Kryształowe lampy wiszące to piękne i ponadczasowe rozwiązanie oświetleniowe do niemal wszystkich typów domowych pomieszczeń. Zachęcamy do poznania naszej olśniewającej kolekcji. A w razie pytań – do kontaktu. Chętnie pomożemy dopasować idealne produkty do każdego wnętrza.