Lampy biurkowe do biura

W biurach stosuje się wiele produktów oświetleniowych, by zapewnić odpowiednie warunki do realizacji codziennych obowiązków. Oprócz lamp głównych (oprawy sufitowe lub wiszące) najważniejszym źródłem światła pozostają lampy biurkowe do bezpośredniego doświetlenia stanowiska pracy.


W naszej ofercie można znaleźć zróżnicowane lampy stołowe, dzięki którym tworzy się optymalne oświetlenie w ramach nawet najbardziej wymagającego stanowiska.

Znaleziono 185 produktów.

Pokazano 1-32 of 185 produktów

Lampki biurkowe – do czego służą w biurze?

Jakie produkty oświetleniowe wykorzystuje się w biurach? Oświetleniem głównym najczęściej są oprawy sufitowe lub wiszące – montowane bezpośrednio do sufitu lub na szynoprzewodach. Poza nimi niezbędna jest lampka na biurko, która doświetla przestrzeń bezpośrednio na stanowisku pracy. Zazwyczaj jest to biurko, stół kreślarki bądź inne miejsce do realizacji precyzyjnych zadań wzrokowych.
Lampka na biurko daje znacznie mocniejszy strumień światła (oświetlenie punktowe), dzięki czemu pozwala na swobodną pracę i mniejsze zmęczenie wzroku, nawet podczas wielogodzinnych działań.

Biurkowe lampki LED – energooszczędne produkty oświetleniowe

Lampki na biurko występują w wielu formach. Zdecydowanie polecamy postawienie na lampki LED. Źródło światła wykonane w tej technologii (wymienne lub w formie zintegrowanego modułu) to mniejsze zużycie energii i większa żywotność na długie lata. W efekcie stanowisko pracy jest dobrze oświetlone, a wysokość firmowych rachunków za prąd zdecydowanie spada.
Lampa biurkowa LED to też swoboda w kształtowaniu warunków oświetleniowych. Da się łatwo znaleźć model o dowolnym natężeniu (intensywność światła) i temperaturze barwowej światła, by stworzyć warunki idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Jaka powinna być lampka biurkowa – odpowiednie oświetlenie stanowiska pracy

Jak wybrać idealną lampkę biurkową? Taka lampa biurowa powinna dokładnie doświetlać całą powierzchnię do pracy (np. blat biurka). Dobrym pomysłem są lampki biurkowe wyposażone w ruchome ramię, co ułatwia dopasowanie warunków (kąta padania światła) do bieżących potrzeb lub umożliwia regulację, jeśli ze stołu korzysta na co dzień więcej niż jedna osoba.
Warto wybierać modele wykonane z trwałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Zwiększa to komfort oraz wydłuża czas bezpiecznego użytkowania oprawy oświetleniowej.

Lampki na biurko – jaki styl wybrać do gabinetu w firmie lub domowego biura?

Jak dobrze oświetlić biurko? Lampki powinny wpisywać się w całościową aranżację – bez względu na to, czy oświetlamy przestrzeń w firmie, czy miejsce do pracy przy biurku w domowym gabinecie.
Jakie lampki na biurko wybrać? Większość stawia obecnie na praktyczne modele nowoczesne – geometryczne, proste, wyróżniające się wielką funkcjonalnością. Pewną ich odmianą są lampki skandynawskie – o drewnianej konstrukcji, często wyposażone w tekstylne abażury. Nieustannie dużą popularnością cieszą się modele tradycyjne i vintage, w tym mosiężne lampy ze szklanymi kloszami, choćby w kolorze zielonym, jak ponadczasowa lampa bankierska.
Na szczęście w ofercie LightPlus posiadamy szeroki wybór mocno zróżnicowanych produktów, dzięki czemu każdy może znaleźć rozwiązanie dopasowane do swoich oczekiwań.

Nowoczesne lampki na biurko – lampa biurkowa LED od LightPlus

Bez względu na to, czy potrzebna Ci jest lampka nocna czy lampki na biurko w domowym biurze czy dziecięcym pokoju, zachęcamy do poznania wysokiej jakości opraw stołowych, dostępnych w naszej ofercie.
Dzięki temu znajdziesz praktyczne, energooszczędne i modne rozwiązania, które pomogą Ci idealnie doświetlić Twoje wnętrza. Jeśli jeszcze nie wiesz, jakie lampki na biurko sprawdzą się najlepiej, skontaktuj się z nami, a chętnie podzielimy się naszą wiedzą na temat oświetlenia do biur.