Systemy szynowe AZzardo

Oświetlenie szynoprzewodowe zapewnia optymalne warunki w rozmaitych przestrzeniach. Tradycyjnie kojarzy się je z lokalami usługowymi i budynkami użyteczności publicznej. W ostatnim czasie coraz częściej takie lampy trafiają jednak także do wnętrz mieszkalnych.
Spory wybór wysokiej jakości produktów do oświetlenia szynoprzewodowego od cenionej firmy AZzardo można znaleźć w odpowiedniej kategorii w naszym sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 536 produktów.

Pokazano 1-32 of 536 produktów

System szynowy – wygodne oświetlenie do domu i biura


Paradoksalnie techniczne oświetlenie szynoprzewodowe da się wykorzystać niemalże w ramach każdego wnętrza. Świetnie sprawdza się jako oświetlenie biurowe, w restauracjach i kawiarniach czy w sklepach i innych lokalach usługowych. Coraz bardziej przydaje się także w domowych przestrzeniach – zarówno jako oświetlenie ogólne czy strefowe, jak i dekoracyjne (punktowe podświetlenie wybranych przedmiotów).
Nowoczesne rozwiązania, jak choćby oprawy od AZzardo, to sposób na praktyczne i modne oświetlenie pomieszczenia. Lampy stosuje się w pokojach reprezentacyjnych, gdzie potrzeba efektownych rozwiązań i wyposażenia, ale też w ciasnych przedpokojach, korytarzach czy na schodach, by zapewnić bezpieczeństwo i swobodę korzystania z podstawowych ciągów komunikacyjnych, bez ograniczania cennego miejsca.


Zestawy oświetlenia szynowego – jak zbudować swój system?


Systemy oświetleniowe szynoprzewodowe składają się z wielu elementów, co ułatwia zbudowanie rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz estetyki wnętrza.
W naszej ofercie można znaleźć wszystkie niezbędne produkty od AZzardo, jak:
    • szyna oświetleniowa o różnych długościach,
    • łączniki i zaślepki,
    • zasilacze,
    • lampy szynowe (reflektory, lampy wiszące, lampy sufitowe).
Nasi klienci mogą postawić na system jednofazowy lub trójfazowy, dopasowując rodzaj szyn i rodzaj montażu (natynkowy, podtynkowy, magnetyczny). Wszystkie komponenty występują w neutralnych wariantach barwnych (biel lub czerń), co ułatwia zbudowanie spójnego wizualnie systemu w każdym wnętrzu. Modne oprawy wpisują się natomiast we wszystkie popularne obecnie trendy – od minimalistycznych i skandynawskich do glamour i tradycyjnych.


Oświetlenie szynoprzewodowe od AZzardo – energooszczędne produkty LED


Warto stawiać na ponadczasowe rozwiązania oświetleniowe wysokiej jakości do zapewnienia optymalnych warunków w domu lub biurze. Świetną opcją są produkty LED (wymienne źródła światła i zintegrowane moduły). Łatwo da się znaleźć produkty o odpowiednim natężeniu i gwincie.
Dużą popularnością cieszą się także modele dające możliwość włączania i wyłączania lamp zdalnie (za pośrednictwem aplikacji, pilota lub komend głosowych). W wielu przypadkach przydaje się regulacja kluczowych parametrów, w tym natężenia i temperatury barwowej.


Nowoczesne oświetlenie szynoprzewodowe na LightPlus


Oświetlenie szynoprzewodowe w naszym sklepie występuje w wielu wariantach (systemy 3-fazowe lub 1-fazowe) i składa się z urozmaiconych komponentów (szyny o różnych długościach, modne oprawy oświetleniowe). Wszystkie wyróżniają się wysoką jakością wykonania – w końcu wyprodukowała je naprawdę sprawdzona i rzetelna firma.
Poznaj skuteczne, praktyczne i stylowe systemy szynoprzewodowe od AZzardo i zbuduj z nami idealne oświetlenie do swojego domu.