Lampy Tuby do salonu

W salonie przydają się zarówno duże i okazałe produkty oświetleniowe, ale również niewielkie oprawki, które dopełniają system, tworząc optymalne warunki do codziennego działania. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza tuby sufitowe – praktyczne, nowoczesne i komfortowe w użytkowaniu.


W sklepie internetowym LightPlus wiemy, czym jest jakość i funkcjonalność. Dlatego przygotowaliśmy kategorię, w której znalazła się niejedna lampa tuba sufitowa do wykorzystania również w Twoim salonie.

Znaleziono 496 produktów.

Pokazano 1-32 of 496 produktów

Nowoczesne tuby sufitowe – oświetlenie ogólne, zadaniowe czy dekoracyjne?


Lampy sufitowe tuby chętnie stosuje się w ramach rozmaitych systemów oświetleniowych. Występują w większości domowych wnętrz, również tych o małym metrażu. Montuje się je w przestrzeniach reprezentacyjnych, jak salony i jadalnie, ale też w kuchniach, sypialniach, korytarzach i na klatkach schodowych. Trafiają na standardowe sufity, choć świetnie sprawdzają się również na sufitach podwieszanych, podobnie jak jeszcze subtelniejsze oczko wpustowe.
Lampa tuba sufitowa to doskonałe rozwiązanie oświetleniowe o niewielkim rozmiarze, montowane na powierzchni sufitu w roli oświetlenia ogólnego (strefowego), zadaniowego i dekoracyjnego. Wszystko zależy od liczby zastosowanych oprawek i ich rozmieszczenia w przestrzeni. Świetnym rozwiązaniem dla jeszcze lepszego dopasowania oświetlenia do indywidualnych potrzeb są zwłaszcza tuby sufitowe z ruchomą głowicą, co umożliwia regulację kąta padania światła.


Praktyczna tuba sufitowa – energooszczędne źródła światła LED


Jakie tuby sufitowe wybrać, by zbudować praktyczne oświetlenie wnętrz? Warto postawić na lampy sufitowe tuby LED. Bywają to modele ze zintegrowanymi modułami świecącymi, wyposażonymi w diody LED, lub wymienne żarówki LED, również dostępne w naszej ofercie. Występują w różnych kształtach, odznaczają się wysoką energooszczędnością i dobrą żywotnością, znacznie większą niż klasyczne produkty oświetleniowe.
Takie źródło światła da się podłączyć do różnego typu lampy i stanowi doskonałe rozwiązanie, by idealnie dopasować temperaturę i natężenie światła. Można bowiem zdecydować się nawet na opcje z zdalną regulacją kluczowych parametrów lub lampy automatyczne, wyposażone w czujnik ruchu.


Tuby sufitowe – modne oświetlenie do każdego wnętrza


Dobre sufitowe tuby muszą być dopasowane do charakteru pomieszczenia. Jako że pokoje dzienne najczęściej stanowią najbardziej reprezentacyjną część domu, stosuje się w nich efektowne produkty wysokiej jakości.
Do nowoczesnego salonu doskonałym wyborem są gładkie oprawy, o minimalistycznej formie, np. białe lub czarne tuby z tworzywa sztucznego. W pomieszczeniach skandynawskich można wybrać cylindryczne oprawki z drewna. Miłośnicy stylu glamour powinni natomiast zdecydować się na modele o chromowanej powierzchni, pięknie odbijającej światło. Wszystkie te lampy znajdziesz w naszej ofercie, na stronie LightPlus.


Lampy sufitowe od LightPlus – sposób na modne i funkcjonalne pokoje dzienne w ramach każdego domu


Różne typy tub sufitowych stanowią ciekawą alternatywę dla większych opraw oświetleniowych. Nadają się w zasadzie do każdego wnętrza – wpisując się nawet w te najmniejsze przestrzenie.
Zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty na tuby minimalistyczne, nowoczesne i glamour, by znaleźć lampę w pełni odpowiadającą indywidualnym potrzebom i upodobaniom.