Lampy zewnętrzne sufitowe

Oświetlenie zewnętrzne w pobliżu domu powinno składać się z kilku rodzajów opraw oświetleniowych, spełniających różne funkcje. Często stosuje się choćby nowoczesne lampy sufitowe zewnętrzne, które podnoszą wygodę korzystania z terenu i wpływają pozytywnie na jego estetykę.


Chcesz zbudować praktyczne oświetlenie zewnętrzne? Szukasz wysokiej jakości produktów? Szeroki wybór modnych i trwałych rozwiązań znajdziesz w naszym sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 21 produktów.

Pokazano 1-21 of 21 produktów

Oświetlenie zewnętrzne na sufity – gdzie je wykorzystać?


Na użycie lampy sufitowej na zewnątrz budynków decyduje się wiele osób, które pragną równomiernie doświetlić konkretną strefę. To wręczidealne rozwiązanie świetlne na tarasy, balkony (zadaszone) i do altany, w której stworzono miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Lampa zapewnia optymalne warunki do bezpiecznego przemieszczania się czy relaksu z rodziną i znajomymi.
Takie produkty chętnie montuje się także na zabudowanych gankach, w strefie drzwi wejściowych, a także przy zadaszonych bramach, by zapewnić komfort podczas poszukiwania kluczy czy ułatwić domownikom rozpoznanie, kto stoi przed wejściem do domu.
W końcu plafon zewnętrzny potrafi ciekawie uzupełniać aranżację i tworzyć piękną grę świateł i cieni na elewacji, zwiększając jej walory wizualne również w godzinach nocnych.


Różne oblicza oświetlenia – jakie zewnętrzne lampy wybrać?


Lampa zewnętrzna sufitowa, którą montuje się na elewacji, potrafi przyjmować mocno zróżnicowane formy. Najchętniej wybierane są oczywiście lampy typu plafon zewnętrzny – duże, rozbudowane i dające sporo światła. Oprócz nich chętnie wykorzystuje się mniejsze oczka wpustowe – pojedynczo lub w zespołach, by przyjemnie doświetlić wybraną strefę w ogrodzie.
Wielką zaletą tego typu produktów jest niewielki rozmiar, dzięki czemu da się zamontować je nawet na ciasnych balkonach czy gankach, bez straty na funkcjonalności przestrzeni.


Energooszczędne rozwiązania oświetleniowe do ogrodu – oświetlenie LED


Z jakich lamp sufitowych zewnętrznych korzystać w ogrodzie? Przede wszystkim muszą to być produkty trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych (zalanie wodą, wilgoć). Dlatego należy stosować wyłącznie oprawy mające wysoki współczynnik ochrony IP (nie mniej niż IP44).
Dużą popularnością cieszą się takie rozwiązania, jak plafon LED zewnętrzny. Technologia LED pozwala na to, by zyskać optymalne warunki świetlne, przy znaczącym obniżeniu zużycia energii elektrycznej. Takie źródło światła (zintegrowane lub wymienne) może mieć niemal dowolne natężenie i barwę światła. Często pojawiają się modele z czujnikiem ruchu lub zmierzchu, a także inteligentne lampy ogrodowe, dzięki którym da się regulować kluczowe parametry zdalnie, z pomocą pilota lub aplikacji mobilnej.


Modne zewnętrzne lampy do ogrodu


Szukasz ciekawych lamp sufitowych na elewację? Pamiętaj, że powinny wpisywać się w całościową aranżację i współgrać z architekturą budynku oraz całym ogrodem.
W naszej ofercie znajdziesz plafony zewnętrzne utrzymane we wszystkich modnych obecnie tendencjach. Mamy opcje minimalistyczne dla zwolenników nurtów nowoczesnych i skandynawskich, a także lampy klasyczne i w wydaniu retro.
Dzięki temu bez trudu da się znaleźć rozwiązanie do każdego ogrodu, na każdą elewację dowolnego budynku mieszkalnego, biurowego czy użyteczności publicznej.


Wysokiej klasy oświetlenie od LightPlus do Twojego ogrodu


W LightPlus nieustannie poszerzamy naszą ofertę, by dostarczać praktyczne, trwałe i piękne produkty oświetleniowe, dopasowane do wielu potrzeb. Dlatego przygotowaliśmy szeroki wybór lamp zewnętrznych, w technologii LED, z czujnikami ruchu, utrzymanych w różnych tendencjach stylistycznych. Poznaj nasze produkty i zobacz, który z nich powinien rozświetlić Twoją przestrzeń.