Lampy łazienkowe LED

Dobre oświetlenie do łazienki powinno być zarazem modne i funkcjonalne. Warto stawiać na sprawdzone rozwiązania, które zapewniają optymalne warunki świetlne w każdej, nawet najbardziej wymagającej przestrzeni. Dlatego warto zdecydować się na wysokiej jakości lampy łazienkowe LED.

Chcesz ciekawie oświetlić swoje wnętrza? Szukasz sposobu na odpowiednie oświetlenie łazienkowe? Poznaj bogatą ofertę lamp w naszym sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 217 produktów.

Pokazano 1-32 of 217 produktów

Oświetlenie łazienkowe LED – szeroka gama produktów

Gdy dobiera się lampy łazienkowe, warto połączyć kilka zróżnicowanych typów opraw, by uzyskać optymalne warunki świetlne dopasowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki przestrzeni. Dotyczy to również produktów LED (ze zintegrowanymi modułami lub żarówkami LED). Należy wprowadzić do wnętrza:
    • oświetlenie główne (lampy, sufitowe, lampy wiszące, reflektory, oprawy wpuszczane),
    • oświetlenie LED zadaniowe (reflektory i kinkiety zwłaszcza do oświetlenia lustra),
    • lampy dekoracyjne (oczka wpustowe, taśmy LED).
W mniejszych pomieszczeniach chętniej stawia się na sufitowe oświetlenie łazienkowe, uzupełnione o dodatkowe źródła światła (np. w formie kinkietu), które nie zajmuje wiele miejsca, a pozwala rozjaśnić przestrzeń. W dużych łazienkach warto zdecydować się na większe oprawy, które nie tylko zapewnią wystarczającą ilość światła, ale też staną się przykuwającą wzrok dekoracją.

Praktyczne oświetlenie łazienkowe LED – jakie fajne lampy wybrać do łazienki?

Łazienka to szczególne miejsce pod względem planowania systemu oświetleniowego. Trzeba pamiętać o podwyższonej wilgotności i ryzyku rozchlapania wody. Dlatego należy zawsze stosować oświetlenie LED o wysokim współczynniku ochrony IP (nie niższym niż IP44). Każda oprawa powinna być wykonana z materiałów o wysokiej trwałości – najlepiej tworzyw syntetycznych, szkła, aluminium.
Warto zadbać o zbudowanie odpowiednich warunków świetlnych, w czym również przydatna bywa technologia LED. Lampy łazienkowe LED i żarówki LED występują w wielu typach i kształtach. Łatwo da się dopasować modele o odpowiednim natężeniu i barwie światła, przeznaczone do oświetlenia ogólnego czy jako subtelne oświetlenie ozdobne, sprzyjające relaksowi i wyciszeniu.

Modne oświetlenie do łazienki – produkty LED od LightPlus

Lampa łazienkowa musi być dobrze wpisana w całościową aranżację. Warto stawiać na modne rozwiązania, dostępne w ofercie LightPlus.
Do łazienek nowoczesnych można wybrać oprawy geometryczne, o prostej formie. W pomieszczeniach skandynawskich sprawdzą się natomiast modele z naturalnych materiałów. W przestrzeniach glamour natomiast najlepiej stawiać na chromowane, ozdobne produkty z licznymi kryształkami odbijającymi światło.

Lampy do łazienki LightPlus – sposób na perfekcyjne oświetlenie wnętrz

Gdy dobiera się lampy, które wejdą w skład oświetlenia łazienki, trzeba zwracać szczególną uwagę na jakość i trwałość produktów, narażonych na działanie zwiększonej wilgotności i na rozchlapywaną wodę. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości lampy LED – energooszczędne i trwałe, przystosowane do wielu potrzeb. Posiadamy plafony i oprawy wiszące, kinkiety łazienkowe czy oczka wpustowe, wpisujące się w rozmaite trendy i tendencje.
Poznaj nasz bogaty asortyment i znajdź lampy, które idealnie doświetlą Twoje domowe przestrzenie.