Podtynkowe oświetlenie szynowe

Podtynkowe oświetlenie szynowe

Oświetlenie szynoprzewodowe to rozwiązanie niezmiernie praktyczne, które świetnie sprawdza się nie tylko w lokalach usługowych, ale też w domowych wnętrzach. Wystarczy zdecydować się na rozwiązania, jak podtynkowe oświetlenie szynowe.
Spory wybór praktycznych systemów można znaleźć w odpowiedniej kategorii w naszym sklepie LightPlus.

Znaleziono 485 produktów.

Pokazano 1-32 of 485 produktów

Systemy szynowe podtynkowe – uniwersalna opcja oświetleniowa


Oświetlenie szynoprzewodowe podtynkowe to opcja idealnie nadająca się do wykorzystania na suficie podwieszanym w niemal każdym pomieszczeniu. Szyna podtynkowa nie zajmuje wiele miejsca, pozostawiając gładką i wolną przestrzeń, a przy tym pozwala ukryć elementy techniczne, by uzyskać pożądany efekt estetyczny.
System szynowy (na wkręty mocujące do montażu szyny podtynkowej) pozwala zamontować punkty świetlne różnego typu, dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Bez trudu da się rozmieścić je w niemal dowolny sposób w ramach przewodu, by stworzyć idealne warunki.
Oświetlenie szynoprzewodowe składa się z wielu elementów. Wszystkie można znaleźć w naszym sklepie. Do najważniejszych produktów zaliczają się:
    • szyna podtynkowa (czarna lub biała szyna),
    • łączniki o różnym kształcie,
    • zaślepki,
    • zasilacze,
    • lampy.
W ofercie posiadamy zróżnicowane warianty i modele – bez trudu da się dopasować długość szyny i typ komponentów.


Praktyczny system szynowy a modne oprawy oświetleniowe


Oprócz elementów technicznych system wymaga również użycia odpowiednich rodzajów lamp. By stworzyć funkcjonalne rozwiązanie w każdym pomieszczeniu stosuje się przede wszystkim:
    • lampy wiszące,
    • lampy sufitowe,
    • reflektory (regulacja kąta padania światła).
Oprawy na szyny podtynkowe występują w różnych stylach i wariantach barwnych (w tym dopasowanych do całego systemu, czyli np. w kolorze czarnym lub w kolorze białym). Na stronie LightPlus pojawiają się modele skandynawskie, minimalistyczne, klasyczne, industrialne, a nawet glamour.


Energooszczędne rozwiązania oświetleniowe – lampy LED


Nasze szynoprzewody wyróżniają się wysoką energooszczędnością i funkcjonalnością. Współpracują bowiem z technologią LED. Można zdecydować się na wymienne źródła światła lub oprawy zintegrowane do montażu na szynie podtynkowej.
Dzięki nim da się nie tylko obniżyć wysokość rachunków za oświetlenie, poprawia się także komfort świetlny. Bez trudu da się bowiem znaleźć modele o niemal dowolnych parametrach lub zdecydować się na wariant pozwalający na regulację natężenia i temperatury barwowej. Wiele produktów wpisuje się w nowoczesne systemy smart, umożliwiające zdalne kontrolowanie warunków oświetleniowych w każdym wnętrzu.


Ponadczasowe i funkcjonalne systemy podtynkowe od LightPlus


Podtynkowa szyna oświetleniowa, wyposażona w niejedno źródło światła LED, to opcja energooszczędna i funkcjonalna. Takie produkty przydają się zarówno w pomieszczeniach reprezentacyjnych, jak i na klatkach schodowych czy w przedpokojach. Nadają się do wykorzystania nawet w niewielkich przestrzeniach, gdzie nie zajmują cennego miejsca.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i poznania wysokiej jakości systemów do montażu podtynkowego. Jeśli pojawią się pytania odnośnie prezentowanych modeli, chętnie pomożemy dopasować idealne rozwiązanie do każdego domu.