Lampy LED do szynoprzewodów

Wygodne oświetlenie do domu powinno być piękne i praktyczne równocześnie, wpisując się w różne potrzeby użytkowników. Świetnie sprawdzają się w tej roli nowoczesne szynoprzewody połączone z dobrze dobranymi lampami sufitowymi.


Szeroki wybór takich rozwiązań można oczywiście znaleźć w niniejszej kategorii w naszym sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 192 produktów.

Pokazano 1-32 of 192 produktów

Lampy szynowe – uniwersalny sposób na oświetlenie wnętrz

Oświetlenie szynowe zyskuje w ostatnim czasie na popularności. Dzięki użyciu efektownych reflektorów, tub czy lamp wiszących otrzymuje się rozwiązanie, które sprawdza się nie tylko w lokalach usługowych, galeriach sztuki (wydobywa i podkreśla dzieła sztuki) czy doświetla sale konferencyjne. Tak naprawdę zastosowanie szynoprzewodów magnetycznych, montowanych podtynkowo lub natynkowo sprawdza się w zasadzie do każdego wnętrza.
Na jednej szynie da się umieścić kilka punktów świetlnych rozmieszczonych niemal w dowolny sposób i w dowolnym miejscu. W efekcie zyskuje się główne źródło światła, oświetlenie strefowe lub zadaniowe. Takie lampy potrafią doświetlać elementy dekoracyjne lub same stać się ozdoba pomieszczenia.
Tak tworzy się systemy oświetlenia w wielu biurowych lub domowych wnętrzach. Szyny stosuje się jako oświetlenie kuchni, sypialni czy salonu. Ze względu na niewielkie rozmiary da się też wprowadzić je do przedpokojów, korytarzy bądź na klatki schodowe.

Systemy szynowe LED – dlaczego warto je wybrać?

Wybierając lampy na szynach (system szynowy), warto zdecydować się na rozwiązania, w ramach których da się użyć źródeł światła LED (wymiennych lub zintegrowanych). Są energooszczędne i naprawdę żywotne. To szansa na dostosowanie oświetlenia szynowego do indywidualnych potrzeb. Łatwo bowiem znaleźć warianty o konkretnych parametrach świetlnych lub wykorzystać wygodny rodzaj źródeł światła pozwalających na regulację i niezależne sterowanie zdalne. Tak dopasowuje się rodzaj barwy światła czy natężenie, by w danym momencie móc liczyć na idealne warunki.

Jakie lampy szynowe umieścić na szynoprzewodzie?

Lampy do szynoprzewodów przybierają mocno zróżnicowane formy. Do najpopularniejszych zaliczają się:
    • reflektory szynowe,
    • lampy tuby,
    • lampy liniowe,
    • lampy wiszące.
Wiele z nich pozwala nie tylko na niemal dowolne przesuwanie lamp względem siebie na listwie, ale też na regulację kąta padania światła. Każda szyna oświetleniowa może zawierać kilka opraw – dopasowanych do całości konstrukcji. Produkty przybierają zróżnicowane formy, a także bywają wykonane z różnych materiałów: metal, szkło, tworzywo sztuczne. Takie oświetlenie szynowe wyróżnia się trwałością i wygodą codziennego użytkowania.

Lampy do szynoprzewodów w najmodniejszych pomieszczeniach – do jakich wnętrz użyć oświetlenia na szynach?

Jak stworzyć idealną aranżację wnętrza? Ważną rolę odgrywają w tym dobrze dobrane oprawy i źródła światła. A modna lampa szynowa naprawdę może trafić do wielu przestrzeni.
Współczesne szynoprzewody oświetleniowe powinny tworzyć spójną całość z pozostałymi elementami wystroju. Standardowe produkty natynkowe (w tym szynoprzewody magnetyczne), wraz z technicznymi lampami, to rodzaj oświetlenia, który sprawdzi się jako idealne rozwiązanie do wnętrz nowoczesnych, skandynawskich, minimalistycznych lub industrialnych. Jeśli chcemy umieścić taką lampę w przestrzeniach klasycznych, warto zwrócić uwagę na nieco bardziej tradycyjne oprawy, o bardziej dekoracyjnej formie. Szynoprzewody da się jednak wykorzystać nawet w pomieszczeniach glamour – wystarczy zdecydować się na szynoprzewody do montażu podtynkowego.

Lampy szynowe od LightPlus – poznaj rozwiązania dla wymagających

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych szynoprzewodów możemy zbudować optymalny poziom naświetlenia każdego wnętrza, niejednokrotnie lepszy niż zapewnia tradycyjne oświetlenie. W naszej ofercie zapewniamy różne rodzaje rozwiązań (system jednofazowy, system trójfazowy – szyny 3-fazowe). Do nich dodaje się oprawy (lampa wisząca, lampa sufitowa, tuba lub reflektor wysokiej jakości, wyposażone w odpowiednie źródła światła LED, pozwalające na regulację kluczowych parametrów (natężenia lub barwy światła).
Poznaj nasze lampy na szynoprzewody i wybierz model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Dodaj swoim wnętrzom idealnego światła.