Oczka oprawy wpuszczane do kuchni

Do oświetlenia kuchni stosuje się nie tylko okazałe i dekoracyjne oprawy. Dobre efekty dają także dyskretne i niewielkie rozwiązania, jak choćby oczka wpustowe, które potrafią równocześnie pełnić funkcję praktyczną i dekoracyjną.


Spory wybór wysokiej jakości produktów oświetleniowych do domu i każdej kuchni można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Znaleziono 347 produktów.

Pokazano 1-32 of 347 produktów

Oczka wpustowe – do czego je wykorzystać?

Oczko wpustowe to niewielka oprawka, z której pomocą da się jednak świetnie oświetlić kuchnię. Można je wykorzystać w roli oświetlenia ogólnego (większa grupa oprawek na całym suficie), strefowe (doświetlenie wyspy kuchennej, oświetlenie podszafkowe) czy dekoracyjne (punktowe wydobycie detali architektonicznych czy ozdobnych przedmiotów). Bardzo przydatna dla uzyskania optymalnych warunków oświetleniowych jest opcja regulowania kąta padania światła, którą ma wiele z naszych oczek wpustowych.
Finalny efekt zależy w dużej mierze od odpowiedniego rozmieszczenia punktów świetlnych i dopasowania ich liczby do konkretnych potrzeb. Ze względu na niewielką formę oprawek nadają się one do wykorzystania w każdym pomieszczeniu – od przestronnych kuchni, do najmniejszych aneksów kuchennych. Zapewniają światło, nie zabierając cennego miejsca.

Oświetlenie LED do kuchni – ledowe oczka wpustowe

Dobrym pomysłem na funkcjonalne oświetlenie kuchni jest postawienie na rozwiązania w technologii LED. Wyróżniają się one energooszczędnością i mają znacznie większą żywotność niż tradycyjne żarówki. W efekcie da się perfekcyjnie doświetlić wnętrze, a przy tym obniżyć wysokość domowych rachunków.
Źródła światła LED (wymienne i zintegrowane) występują w wielu wariantach, co ułatwia dopasowanie ich do każdej przestrzeni. Można znaleźć modele o zróżnicowanym natężeniu i temperaturze barwowej. Jeśli zależy nam na okresowej zmianie warunków, warto rozważyć wykorzystanie produktów z regulacją (ściemniacz lub LED RGB).

Oprawki w różnych stylach – modne lampy wpuszczane do kuchni

Nawet tak niewielkie oprawy, jak lampy wpustowe, mogą wyróżniać się ciekawym designem, wpisującym się w aktualne trendy. Spory wybór modnych opcji pojawia się w naszej ofercie.
Dla zwolenników minimalizmu przygotowaliśmy geometryczne i proste oczka nowoczesne (w kolorze czarnym, szarym lub białym), które dyskretnie doświetlają każdą przestrzeń. Skandynawskie lampy wpustowe niejednokrotnie mają syntetyczną formę, a oprawka bywa wykonana z metalu lub drewna. Chromowane oprawy, zdobione kryształkami to z kolei znak rozpoznawczy stylu glamour. Tak szeroki wachlarz produktów pozwala bez trudu dopasować rozwiązanie do każdego wnętrza.

Praktyczne i stylowe oświetlenie kuchenne – oświetlenie od LightPlus

Lampy wpustowe przydają się do oświetlenia wielu wnętrz. Można stosować je również w kuchniach jako oświetlenie główne, strefowe lub dekoracyjne. Warto stawiać na produkty wysokiej jakości, utrzymane w stylu, w jakim urządzono całe wnętrze.
Zachęcamy do poznania pełnej oferty produktów w naszym sklepie internetowym i wybrania lamp, które idealnie wpiszą się w Twoje potrzeby.