Lampy wiszące z tworzywa

Nowoczesne lampy wiszące potrafią przybierać bardzo oryginalne kształty. Wielką pomocą bywa w tym zastosowanie trwałych i efektownych tworzyw sztucznych, które szeroko wykorzystuje się również w branży oświetleniowej.
W naszej ofercie w sklepie internetowym LightPlus można znaleźć duży wybór lamp wiszących z tworzywa sztucznego w świetnej cenie.

Znaleziono 393 produktów.

Pokazano 1-32 of 393 produktów

Lampy wiszące z tworzywa – jak wykorzystuje się syntetyczne materiały?

Tworzywa sztuczne w oświetleniu pozwalają na stworzenie oryginalnych i ciekawych produktów, wpisujących się w niejedną aranżację, zapewniając przy tym optymalne warunki oświetleniowe. Takie możliwości dają także nasze lampy wiszące z tworzywa.
Materiały syntetyczne wykorzystuje się do wytwarzania całej konstrukcji oprawy – co pozwala uzyskać oryginalne, nietypowe kształty modeli designerskich. Niekiedy wykonuje się z nich też poszczególne detale, w tym choćby osłonny źródeł światła (zamiast kloszy szklanych czy abażurów). Odporne na uszkodzenia i działanie czynników atmosferycznych tworzywa sztuczne świetnie łączą się z innymi materiałami, jak choćby metal, szkło czy naturalne drewno, dając szeroki wachlarz modnych możliwości oświetleniowych.

Wiszące lampy z tworzywa – do jakich aranżacji je wybrać?

Lampy wiszące z tworzyw sztucznych potrafią przyjmować mocno zróżnicowane formy, co ułatwia wykorzystanie ich w rozmaitych wnętrzach. Szczególnie okazałe modele sprawdzają się w przestrzeniach reprezentacyjno-rekreacyjnych, jako strefowa lampa nad zestaw mebli wypoczynkowych czy doświetlenie stołu w jadalni. Wystarczy tylko wybrać model wpisujący się w całościową aranżację.
W naszej ofercie pojawiają się ekstrawaganckie modele o nietuzinkowych kształtach (zastosowanie zintegrowanych źródeł światła LED) – wręcz idealne do pomieszczeń minimalistycznych czy hi-tech. Oprócz nich można jednak znaleźć też warianty tradycyjne (w tym żyrandole z tworzyw sztucznych), z których pomocą ożywia się klasyczne wnętrza. Miłośnicy nurty skandynawskiego mogą zdecydować się na wiszące lampy z tworzywa z abażurami, a zwolennicy dekoracyjności na ozdobne modele glamour.

Oświetlenie wiszące z tworzywa a nowoczesne źródła światła LED

Warto wspomnieć, że zastosowanie nowoczesnych i trwałych materiałów do produkcji lamp powinno iść w parze z wysoką funkcjonalnością źródeł światła. Rekomendujemy wykorzystanie produktów LED – energooszczędnych, o długiej żywotności. Wiele wariantów daje możliwość regulacji kluczowych parametrów (temperatura barwowa, natężenie), a nawet zdalnego sterowania poszczególnymi punktami świetlnymi. Wszystko po to, by oświetlenie stało się jeszcze bezpieczniejsze i wygodniejsze dla użytkowników, przy równoczesnym obniżeniu wysokości rachunków za prąd.

Modne i nowoczesne lampy wiszące z tworzywa – produkty od LightPlus

W naszej ofercie bez trudu znajdziesz zróżnicowane lampy wiszące z tworzyw sztucznych, utrzymane w najmodniejszych nurtach aranżacyjnych. Pochodzą od renomowanych producentów, którzy przykładają wielką wagę do detali i wysokiej jakości zastosowanych materiałów. Sprawdź naszą ofertę, poznaj nasze lampy wiszące i wybierz model idealnie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.