Lampy sufitowe z tworzywa

Lampy sufitowe stosuje się w wielu miejscach niejednokrotnie jako główny element nawet bardzo rozbudowanego systemu oświetleniowego. Warto zawsze stawiać na produkty najwyższej jakości, pochodzące ze sprawdzonych źródeł.


Takie też są nasze modne i funkcjonalne lampy sufitowe z tworzywa, dostępne w sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 353 produktów.

Pokazano 1-32 of 353 produktów

Lampa sufitowa z tworzyw sztucznych – gdzie ją wykorzystać?

Lampy sufitowe trafiają do większości wnętrz mieszkalnych, biurowych czy usługowych jako praktyczne źródło światła. Duża, okazała lampa świetnie sprawdza się w przestronnych pomieszczeniach, niejednokrotnie o charakterze reprezentacyjnym. Można wykorzystać jedną oprawę centralnie lub rozmieścić kilka mniejszych, by równomiernie doświetlić wnętrze. Niewielkie plafony sprawdzają się natomiast w miejscach, gdzie każdy centymetr przestrzeni jest na wagę złota. Montuje się je w przedpokojach, na klatkach schodowych czy w korytarzach. Jeśli chce się użyć lampy sufitowej w strefach, gdzie panują trudne warunki (np. wysoka wilgotność, ryzyko zalania wodą), należy zdecydować się na modele o podwyższonym współczynniku ochrony IP. Dotyczy to zwłaszcza łazienek, ale też tarasów, zadaszonych ganków czy balkonów.

Efektowne połączenia, czyli z jakich materiałów produkuje się lampy sufitowe?

Nowoczesne tworzywa sztuczne odznaczają się dużą trwałością, a także przyjemnym dla oka wyglądem. Można również łatwo połączyć je w ramach oprawy oświetleniowej z innymi surowcami, by uzyskać satysfakcjonujące rezultaty.
Najczęściej spotyka się zestawienie tworzywa (osłona źródła światła) z metalem lub drewnem (konstrukcja), choć ciekawe efekty dają również warianty ze szkłem lub nawet betonem. Wszystko zależy od wybranej estetyki i indywidualnych upodobań.

Energooszczędne rozwiązania dla każdego – produkty LED w oświetleniu

Nowoczesne oprawy oświetleniowe powinny być jak najbardziej funkcjonalne. Dużą rolę odgrywa w tym właściwie dobrane źródło światła. Warto choćby przetestować produkty LED – energooszczędne, żywotne, występujące w wielu odsłonach. Można wybrać lampy zintegrowane lub z wymiennymi żarówkami. W naszej ofercie posiadamy rozwiązania pozwalające na regulację kluczowych parametrów, w tym natężenia i temperatury barwowej, również za pośrednictwem pilota lub aplikacji mobilnej. To sposób na to, by poprawić komfort świetlny oraz obniżyć wysokość rachunków za oświetlenie.

Najmodniejsze aranżacje a lampy sufitowe z tworzywa

Lampy z tworzyw sztucznych stosuje się w niemal wszystkich modnych obecnie aranżacjach. Minimalistyczne rozwiązania przydają się w przestrzeniach nowoczesnych i hi-tech, niekiedy też utrzymanych w stylu skandynawskim (zwłaszcza plafony z elementami drewnianymi). Można wprowadzić je do przestrzeni klasycznych. We wnętrzach glamour lepiej umieścić połyskujące modele z efektownymi kryształkami, a w loftach – warianty surowe, o technicznym charakterze i neutralnej kolorystyce (czerń, szarości, biel).

Wybierz idealne oświetlenie do swoich wnętrz – oprawy od LightPlus

Dobra lampa powinna być funkcjonalna i piękna. Takie też są nasze plafony z tworzywa, dostępne na stronie LightPlus. Stawiamy na jakość i sprawdzone rozwiązania. Dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi projektantami i dostawcami, by nasi klienci zawsze otrzymywali optymalne produkty do wykorzystania w swoich domach czy biurach. Już dziś sprawdź prezentowane oprawy i wybierz lampę dla siebie.