Kinkiety z tworzywa

Nowoczesne oświetlenie wnętrz powinno się składać z przynajmniej kilku punktów świetlnych różnego typu. Tak tworzy się praktyczny system, spełniający wszelkie oczekiwania. Warto stawiać na rozwiązania najwyższej jakości, jak choćby kinkiety z tworzywa sztucznego.
Spory wybór tego typu produktów, wpisujących się w najmodniejsze trendy wnętrzarskie, można oczywiście znaleźć w naszym sklepie internetowym LightPlus.

Znaleziono 190 produktów.

Pokazano 1-32 of 190 produktów

Kinkiety z tworzywa – praktyczne i modne rozwiązanie do wnętrz

Lampy ścienne produkuje się z rozmaitych materiałów. Coraz częściej stawia się na rozwiązania z tworzyw sztucznych. Niekiedy wytwarza się z nich większą część całej oprawki. Innym razem stosuje się takie materiały do osłon źródeł światła (przezroczystych, mlecznobiałych lub w innych kolorach). Tworzywa pozwalają na niemal dowolne kształtowanie i wykończenie formy, wyróżniają się także olbrzymią odpornością na uszkodzenia mechaniczne i warunki zewnętrzne – nie szkodzi im wilgoć, zalanie wodą.
Praktyczne lampy ścienne stosuje się jako oświetlenie wewnętrzne lub zewnętrzne. Mogą pełnić rolę lamp głównych (główne źródło światła w ramach wnętrza), uzupełniających czy zadaniowych. Ze względu na ciekawą formę i doświetlanie punktowe wybranych detali we wnętrzach to też ważny sposób na uzyskanie oświetlenia dekoracyjnego w pomieszczeniu.

Gdzie zamontować kinkiety z tworzyw sztucznych?

Kinkiety z tworzyw trafiają do wielu wnętrz domowych i biurowych. W warunkach mieszkalnych umieszcza się je w pomieszczeniach reprezentacyjno-rekreacyjnych (efektowne i modne oprawy dekoracyjne), jak kuchnia, salon czy jadalnia. W sypialniach i pokojach dziecięcych wykorzystuje się je jako oświetlenie zadaniowe (lampki nocne). To także ważne źródło światła do łazienek, gdzie doświetlają strefę lustra (lampy o wysokim współczynniku IP).
Szczególnie trwałe i wodoszczelne modele nadają się ponadto do montażu na zewnątrz, na przykład jako lampy na elewację. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne.

Najmodniejsze aranżacje z użyciem kinkietów z tworzywa

Tworzywa sztuczne są na tyle plastyczne, że bez trudu da się z ich pomocą uzyskać najmodniejsze oprawy do różnych aranżacji.
W naszej ofercie znajdziesz warianty proste i geometryczne do pomieszczeń nowoczesnych i skandynawskich. Pojawiają się też lampy klasyczne oraz surowe modele techniczne (choćby do aranżacji industrialnych). Zwolennicy dekoracyjnych przestrzeni mogą natomiast postawić na kinkiety w stylu glamour – dodające blasku każdemu wnętrzu.

Nowoczesne lampy ścienne z tworzywa a energooszczędne źródła światła

Nasze kinkiety ścienne z tworzyw sztucznych to trwałe lampy wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów. Występują w wielu wzorach i kolorach oraz współpracują z energooszczędnymi źródłami światła LED. To naprawdę funkcjonalne i stylowe oświetlenie do rozmaitych wnętrz. A czy Ty wybrałeś już lampę dla siebie?